Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Lövey János-ról (Jászberen...

Dr. Lövey János-ról (Jászberenyi szülészeten) van valakinek valami tapasztalata h érdemes e megfogadni magándokinak?

Figyelt kérdés

A kerdesem tulajdonkeppen az lenne hogy van e valakinek tapasztalata hogy milyen doki?

Mik a tarifai?

Mennyit ker el egy vizsgalasert meg a szules vegen?

Esetleg 7-honaposan ha megfogadnam az gaz lenne?

Kicsit elvagyok kesve tudom, de ugy vagyok vele h addig mig nem volt fogadott orvosom es o volt az egyetlen egy olyan doki aki az ultrahangon normalis volt, nem az a flegmazos es durva mint pl. Zrupko doki...

Elore is koszi mindenki valaszat! :)

De csak NORMALIS valaszokat varok! :)

Puszi


2014. aug. 17. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én sajnos a dokit nem ismerem, de azért hátha segít a hozzászólásom.

Ha normális dokit találsz, érdemes lehet fogadni. DE személyes, és másoktól származó tapasztalat is, hogy szülésznőt méginkább érdemes, ha van ott olyan, akiben megbízol, mert a dokival ellentétben ő végig veled lesz, és segít, a doki meg csak kritikus időszakokban (ami szintén nem elhanyagolható).

Ha van rá lehetőség, a legjobb olyan orvos-szülésznő párost találni, akik összeszokottan együtt szoktak dolgozni.

És nem vagy elkésve. A te életed és a gyereked élete. Én úgy vélem, jogod van úgy dönteni, ahogy a legnagyobb biztonságban tudod mindkettőtöket.

2014. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!