Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárral szült...

Programozott császárral szült mostanában valaki? Van még kötelezően beöntés/borotválás, mint előkészület? Körömlakk maradhat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hét múlva fogok programozott császárral szülni és igen még mindig kötelező.Én a borotválást azt saját magam megoldom.Nálunk úgy fog zajlani hogy 5 óra körül kell lemenni a szülőszobára ott megkapom a beöntést,utána zuhany,megkapom a katétert az infúziót,rámteszik a CTG-t és utána rövidesen elvisznek a műtőbe ahol gerincközeli érzéstelenítésben megcsászároznak.Nálunk a körömlakkot is lemosatják.
2014. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is program császárom lesz 3 hét múlva. Nálunk is van borotválás, beöntés, katéter és itt sem maradhat a körömlakk.
2014. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sote 2-n nem volt beöntés. Csak egy glicerines kúpot kaptam. Borotválást magam megoldottam.
2014. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is SOTE 2n szültem két hete prog. császárral, nekem nem volt beöntés, sem kúp, előtte éjféltől nem ehettem, és nem ihattam. Borotválást én megoldottam, de megnézték, hogy megfelelő e. Lakk rajtam nem volt.
2014. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is van borotválás ,böntés. A borotválást én megcsináltam, beöntés után ,lezuhanyozhattam utána kaptam katétert,infúziót, majd jött a műtét.
2014. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lakkot valahol engedik, valahol nem. programozottnál, ha megvan előre a szülés időpontja, akkor előtte nap orvos által engedélyezett hashajtóval otthon lehet tenni a beöntés ellen (ha az orvos rendes és beleegyezik).

azért a borotválást nagyon szeretik ott ahol én voltam... a gyönyörűen, tükrös kínszenvedések árán otthon megcsinált kopaszbarackot is megkaristolta az ottani életlen borotvával a szülésznő... el nem tudom képzelni, hogy talált még ott valamit. de szeretik ezt a részét.

2014. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!