Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma ment el a nyákdugom, ez...

Ma ment el a nyákdugom, ez már szülés jele lehet?

Figyelt kérdés
Délelött engedtek ki ma a korházbol,másfél napot voltam bent.Fájásokkal mentem és elmultak mára.Volt nincs alapon.Hazaértünk,elmentem eggy jo fürdöt venni kijöttem a vizböl és törölközéskor észrevettem hogy elment a nyákdugo,erös barnás ragacsos cucc.Most megint érzek enyhe mensi görcsöket.Megbolondulok ha vissza kell menni...örültem hogy hazajöhettem,szerintetek mi lessz ebböl?A derekam is szüntelen fáj.39+3hkm

2014. aug. 21. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a nyákdugó távozása után 1 héttel szültem. Ha elment az még nem jelenti azt, hogy órák múlva szülsz. Még napok is lehetnek.
2014. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelenthet ezt is azt is. Én másnap szültem...
2014. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem egy het utan hogy elment inditottak, szoval semmit se jelent, viszont a fajasok egesz jo jelek. Most probalj pihenni, mert lehet tenyleg orakon belul beindul es szukseged lesz az erodre
2014. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem hajnalban ment el,és este kezdődtek a fájásaim,reggelre megszültem,bármi lehet... szóval könnyű,és gyors szülést neked :)
2014. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :) Sajnos eggyenlöre csak ilyen rendszertelen fájdalmaim vannak,hol a derekamban hol a hasamban..bekeményedik meg ilyenek.Remélem lassan elöbujik a pocaklakom :)
2014. aug. 21. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem elment a nyákdugó, fájt a derekam, lezuhanyoztam, pizsiz húztam, és abban a pillanatban elfolyt a víz is :)
2014. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 36.héttől távozott több darabban, 40. héten indítottak.
2014. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én másnap szültem. Nem írtad meg hányadik hétben vagy?
2014. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem két nappal előbb ment el az elsőszülésnél, a másodiknél egy héttel előbb a harmadikkal csak szüléskor!
2014. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de megirtam hogy a 39.hét végén járok mostmár..de még semmi :(( azon kivül hogy idöközönként begörcsöl a derekam és a hasam alja...reménykedünk mostmár nagyon :)
2014. aug. 23. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!