Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van, ha a meleg víztől nem...

Mi van, ha a meleg víztől nem rendszereződik, de el sem múlik a fájás?

Figyelt kérdés
Hétfőre vagyok kiírva, és délután három óta folyamatosan fáj a derekam és a hasam is. A méhszáj(a belső is) már vagy három hete nyitva 1-2 ujjnyira.
2014. aug. 22. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig rendszeres fájással indul a szülés. Ha a fájások egyre gyakrabban jönnek és/vagy egyre erősebbek és hosszabbak, akkor indult be a szülés.
2014. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de mindenhol azt olvasni/hallani, hogy még a jóslók sem folyamatosan fájnak, hanem max egy percig, aztán semmi, majd megint. Nekem folyamatosan olyan, mint amikor mensikor görcsöl az ember, néha gyengébben érzem, néha erősebben.
2014. aug. 22. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy koraszülés lesz. Orvoshoz kellene menned.
2014. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint készülnöd kellene a kórházba, szűlésre.
2014. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha hétfőre vagy kiírva, nem lesz koraszülés! A második szülésemnél két napig folyamatos jóslóm volt, mire tényleg beindult a szülés. Tehát egy-két napig menziszerű görcseim voltak 2-3-5 percenként, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy egyre erősebbek.
2014. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amikor nekem is jöttek a fájások (pont 38.hét fordulónapján) akkor én mértem stopperral a közöket (mobiltelón majd mindegyiken van)

eléggé rendszeresek voltak, hajnalban 20 percenként fél percig tartó, majd ebből 5 percek lettek 2 óra után, de én még mindig csak kétkedtem, és fürdőztem, ahogy te is, de nem múlt el...

és mire beértünk a kórházba, már 3 percesek voltak, kiderült 3 ujjnyira vagyok nyitott :)

akkor már elhittem, nem jósfájások :)


mérd, hogy rendszeres-e. ha fél8 óta még nem múlt el, akkor bizony lehet simán szülés.

:)

2014. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szülésznő azt mondta, ha gyanús a helyzet, igyak meg egy felest egy jóféle házipálinkából. Annyi alkohol a babának állítólag nem árt, viszont az álvajúdást leállítja, az igazit nem.

Én megittam, mikor aktuális volt, előtte tízpercenként volt fájásom, elmúlt 3/4 órára, utána viszont rögtön ötpercesek jöttek. Szerintem hatásosabb, mint a zuhany, azt is megcsináltam, de annak nem volt egyértelmű "eredménye".

2014. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!