Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire van meleg a Szent...

Mennyire van meleg a Szent István kórházban? November végén szülök. Milyen cuccot érdemes vinni a babának és magamnak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
En februarban szultem gondolom novemberben ugyanolyan...dogleszto...plane h radiator melle kerultem.:-)de a picik miatt mszaj...kontos max ketszer volt rajtam...haloinget vittem pedig utalom.
2014. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ott fogok szülni szeptember végén. Pakolgatom a csomagot. Én pizsama gatyót is tervezek vinni, raktam mindenből vékonyat, vastagot. Kb 2x annyi van össze rakva mint kéne.
2014. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok.en is rengetek cuccal mentem.:-)szuloszobai csomag,gyerekagyas csomag plusz a picinek mindent vinni kell.ugy neztem ki mint aki bekoltozik.:-)aminek nagyon hasznat vettem az a tena lady rogzitonadrag.ugy csinaltam h betet,bugyi(vettem olcsobbakat de csak egyet dobtam ki.azota azok az alvosbugyijaim:-))es ra ez a nadrag.olyan mint egy tapados boxer.nagyon jo volt.masok szenvedtek az eldobhatos papirbugyival.
2014. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra n valaszoltam h a babanak mit vittem.hat kb mindent.:-)de altalaban h.ujju body es kisnadrag volt rajta plusz a kistakaroja.vagy rovid ujju body es rugdalozo.sok textilpelust vittem,torolkozo,kistakaro,sapi,kesztyu bar ezt mar ket naposan is letornazta magarol.egyedul pelenkat adnak de en vittem azt is(hihetetlen h egynaposan is hatkozepig fossak magukat):-Djajj Istenem de visszamennek.annyira edesek.:-)bar most is az:-)

kajat vitessetek magatokkal.bar en a reggelit mindig megettem mert farkasehesen keltem.:-)ebedbol a leves eheto a masodik szornyu...egyik nap fasirt masnap ugyanaz bepanirozva...olyan igazi korhazi koszt.:-)

2014. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Kedves első köszi a hasznos infókat! Ezt a tena lady rögzítőnadrágot még sehol nem hallottam, utána fogok nézni! Én a régi mosott bugyikat viszem, azt nem sajnálom és kényelmesek.

Olyan kérdésem lenne, hogy milyen törölközőt vittél a babának? Tetra vagy frotír? Takarót vékonyat vagy vastagot? Milyen sűrűn vizsgáltak téged amíg bent voltatok? Zavaró lenne ha pizsama gatyót is vennék fel? Anyakönyvezéshez elég volt az eredeti papírjaitokat bemutatni, elvették őket? Fénymásoljam le őket inkább? Apa papírjai kellettek, férjem, házasságianyakönyv elég?

Előre is köszi. Anna

2014. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En ilyen kis pihepuha talan welsoft a neve az anyagnak takarot vittem be.utana otthon is azt hasznaltuk mig be nem jott a jo ido.egyetlen egyszer sem vizsgaltak meg tehat a pizsi is jo.napona meglatogatott az orvosom es ennyi.de nem vizsgalt meg.annyi h lazat mernek naponta.meg olyan felsot/haloinget vigyel amiben konnyen tudsz szoptatni.mert pl.en minden alkalommal mentem a csecsemosokhoz szoptatni annyit benaztam.igazabol baromira fajt kisebesedett verzett stb.:-(na ott van igazan meleg.szo szerint folyt a hatamon a viz.a papirokat mi az eredetit adtuk de a parom intezte mert nem volt egyszeru gyorsan kellett egy uj lakcmkartya stb.de amugy jott egy no masnap szules utan es kerte az iratokat.masoknak azthiszem aznap visszaadta.en nem tudom mert annyira kacifantos volt es mondom a parom intezte.mi csaladi szobaba szerettunk volna menni persze nem volt szabad hely:-(igy egy 5agyasba kerultem a folyoso vegen.de masnap mindenkit hazaengedtek igy a tobbi 3nap egyedul voltam.:-)jo volt mondjuk de a vegere mar bekattantam.:-)

Tena rogzitonadragot a gyogyszertarban lehet venni 350ft korul van es ugy emlekszem ket dbos.tenyleg jo talalmany.:-)torolkozobol simat vittem amit amugy is neki vettunk.persze egyet pakoltam be na azt le is pisilte az elso furdeskor:-)3740grammal szuletett 56centivel es az 56os ruhak logtak rajta:-)sok textilpelus az jol jon.

2014. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszi a hasznos infókat! Jó felkészülni a bent töltendő napokra.

Anna

2014. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos infókat. Csak most tudtam megnézni, mert újra kellett rakni a gépet.


A november szerintem is már a fűtésszezon, főleg egy babás osztályon. A rögzítőnadrágnak én is utánanézek.

2014. aug. 31. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!