Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Site I. szülést követően kell...

Site I. szülést követően kell ruhát, pelenkát vinni a picinek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 01:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, Sote 1.
2014. aug. 29. 01:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Közvetlenül a szülés után adnak mindkettőt, ha átkerültök a gyerekágyas részre, és te teszed tisztába, akkor már a saját pelust használtok. Saját ruhát az első fürdetés után kapnak. (februárban szültem ott, akkor így volt)
2014. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. aug. 29. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 honapja szultem a masodikat (elsot is ott), es sajat ruhat csak hazamenetelre kell vinni. De raadjak ha elobb viszel. Sajat pelenka viszont kell. Meg en cumisuveget is vittem mert az elso lanyomnal is ilyen "kecskecumiztatoban" adtak a cukros vizet, amin akkora a lyuk hogy a fele a nyakaba megy. Amig nincs tej, addig is itatni kell a picit, az en lanyom ezert nem sargult be. Ez csak jo tanacs :-)
2014. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak. Én is itattam a babámat, viszont sajnos besárgult egy kicsit, így egy nappal tovább kellett bent maradnunk, de próbálj meg minél több folyadékot adni neki, ha esetleg nem indul be a tejed.

Pelenkát, popsitörlőt kell vinni. A köldök és a popsi ápoláshoz adnak krémet, gézt, hintőport. Nekem azt mondta a szülésznőm, hogy body-t vigyek, rövid és hosszú ujjút, mert pólyában vannak a babák. Én pluszban vittem neki kis zoknit, meg sapkát, mert a látogatás a folyosón van, és iszonyat huzatos. Én féltem, hogy a babám megfázik alig egy-két naposan. Márciusban szültem a Klinikán.

2014. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 30. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, minden kell, amit írtak, de ha nincs, akkor tudnak adni (eléggé használtakat). Ruhák közül elsősorban hosszú ujjú body kell, sapi és jó ha van zokni és kis kesztyű is. Tényleg végig pályában vannak, ami elsőre fura lehet, de jól tartja a babákat, és nagyon szeretik. És a cumisüveg is jól fog jönni, mert amit adnak üveg, abból tényleg nehezen isznak a babák. :)
2014. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előbb lemaradt, hogy pelus is kell majd tényleg, de már írták. :)
2014. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!