Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Bajzsy-Zsilinszky kórházban...

A Bajzsy-Zsilinszky kórházban fogok szülni, kell a babának vinni ruhát, pelenkát? Vagy adnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 05:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ruhát adnak, de pelenkát vigyél, mert van csecsemős, aki kér. Persze van olyan, amikor ráadnak sajátot, de van, hogy kérnek. Inkább vigyél.

Ruhát csak olyat vigyél legfeljebb, amiben hazahozod, mert ha saját ruhát viszel, lehet nem látod viszont:) (nem direkt, de egy helyre gyűjtik a szennyest, és küldik mosni, ki tudja, mikor ér vissza, és nem biztos, hogy eszükbe jutna figyelni)

2010. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Februárban szültem ott. Ruhát csak elmenetelre vigyél, kap a baba ruhát. Én kis kesztyüt vittem csak. Szerencsére, mert eléggé karmolászta az arcocskáját. Pelenkát vigyél, és textilpelenkákat is, mert kell a füdetéshez, valamint az orvosi vizsgálatok és egyebek alatt is ez van alatta. Be tudod majd rakni a "versenyautó" aljába, így a saját dolgaidat a saját babádhoz használják.
2010. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Iden augusztusban szultem a Bajcsy-ban, amit kertek:


- eldobhato pelenka (mindig legyen a baba mellett 3-4 db)

- textilpelenka (par db)

- kiskesztyu

- zokni

- cumisuveg


Ruhat adnak a babara, azt nem kell vinni. Amig a fenti cuccokat nem viszi be neked valaki hozzatartozo, addig termeszetesen a fentieket is adjak!


Konnyu szulest kivanok neked! :)

2010. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!