Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi esély van rá, ha a...

Mennyi esély van rá, ha a terhesség alatt vannak jóslófájások, hogy magzatvízelfolyással indul a szülés?

Figyelt kérdés
Már egy pár hete jóslózok, és jó lenne, ha a könnyebb utat választaná a babócánk. Mik a tapasztalatok? 39hkm

2014. aug. 30. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A magzatvíz elfolyás a könnyebb út?

Fúúú hát nekem az folyt el. Nem tágultam. Emelt adag oxi. Gondolhatod. A doki azt mondta, h ha a magzatvíz folyik el előbb, az szívás, m X időn belül ki kell jönnie a babának, nehogy fertőzést kapjon.

2014. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem magzatvíz elfolyással indult, úgy, hogy semmiféle jósló fájásom, előjelem nem volt előtte. Bár gyors szülés volt (éjszakai ébredéstől kezdve mindennel együtt 4 óra, de nem biztos, hogy a magzatvíz elfolyása miatt.
2014. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocsi 1., lehet nem jól fogalmaztam, épp ezt szeretném elkerülni! :)

Köszi a válaszokat!

2014. aug. 30. 09:28
 4/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Jaaaa :D

Én a másodikkal vagyok 37 hetes és énis azon imádkozom, h ne így kezdődjön :)

Reméljük összejön nekünk! :)

2014. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első fiammal nagyon sokat jóslóztam,mégis a 41 héten született,fájásokkal indult.

Második fiammal egyáltalán nem voltak jóslóim,mégis 39+2 naposan magzatvízszivárgással indult a szülés.

16hkm

2014. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Remélem ez a legtöbb esetben így zajlik kedves utolsó! Kicsit megnyugtató, köszi a választ! :)
2014. aug. 30. 15:56
 7/12 anonim válasza:
Nekem még 5 napom van a kiírt időpontig és nagyon remélem,hogy nekem sem a magzatvíz folyással fog kezdődni.Talán azért is reménykedem,mert sokat olvasgattam és néhány kismama írta,hogy ha fájásokkal kezdődik akkor van idő beöntésre.Kicsit tartok a kellemetlenségektől...De az is lehet,hogy ez csak butaság részemről:)
2014. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia, nekem voltak jósló fájásaim, és magzatvízelfolyással indult a szülésem a 38. héten. Viszont, hogy biztatót is mondjak, délután kettőkor folyt el a magzatvíz, fél 6-kor jött az első fájásom, 9-re kitágultam teljesen. Sajnos a vége császár lett, de 11:02-re meglett a babám, és ez a lényeg :-)

Könnyű gyors szülést kívánok, és jó babázást :-)

2014. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mind a 2 lanyomnal voltak joslok, es mind a kettonel fajasokkal indult a szules. A magzatviz, csak burokrepesztes utan folyt el.
2014. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól mert elfolyik a magzatvíz, még bőven lehet idő a beöntésre. Nekem totál elfolyt a víz, rá 30 perccel jöttek az első fájások és 16 óra múlva lett csak meg a fiam :)Én amúgy sokat jóslóztam.
2014. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!