Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kínai piros cukor szüléshez?

Kínai piros cukor szüléshez?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdésem lenne. Első gyermekem születésénél egy szobában feküdtem egy Kínai hölggyel. Aki elmesélte nekem hogy egy fajta piros bogyóból (piros cukor, a fordító szerint nád cukor) készült itallal gyógyulnak szülés után a nők. Ő is hozott belőle és naponta többször nekem is készített az italból.csak melegen lehetett inni. Összehúzza a méhet és a vérzés hamarabb elmúlik. Három nap alatt rendbe hozott. Elmondta hogy itthon is kapni csak nem ilyen jót. Ott nem kapnak gyógyszert a kismamák csak ezt. Na ezt a teát vagy nem is tudom mit keresem.. Második gyermekemet várom. Remélem tud nekem valaki segíteni :)
2014. szept. 2. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon erdekes en nem is hallottam errol..viszont engem is erdekelne..bocs,h valaszolni nemtudok..25hkm
2014. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
.
2014. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

talán a puerh tea lesz az?


[link]


bár nem biztos, mert ez tealevélből készül és nem piros bogyóból.

2014. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szeritnem kérdezz meg egy kínait.

Lehet van nekik valami ősi módszer valóban.

Vagy valakit aki kínai orvoslással foglalkozik.

2014. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!