Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik cukor volt, amilyen...

Melyik cukor volt, amilyen piros és fehér csík volt?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban nagyon imádtam a cukrot és sajna nem tudom a nevét meg a márka nevét is. Piros, fehér csíkos cukor volt és eper ízű, de volt olyan, hogy narancs ízű is. Tehát így néz ki, az tudjuk, hogy peppermint candy vagyis mentolos.

[link]



2013. dec. 30. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez a selyemcukor egyik változata, mifelénk a negró-alakút árulták.

2013. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lila, piros,most csíkos... minden nap egy cukros kérdés... XD Édes élet. Selyem cukor volt hasonló, de, akkor Te még nem élhettél.Meg a kirakodóvásárokban, búcsúkban az a kemény spirál alakú cukor rúd. na az volt piros, naracs és zöld csíkos is.
2013. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én gyerekkoromban hosszúkás alakú volt, és árpacukornak hívták, fogalmam sincs, miért!

De a színe és az állaga ugyanolyan volt, mint a képen látható cukoré.

Most találtam egy linket:


[link]

2013. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Campino cukorka?
2013. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
CAMPINO!!! Köszi, köszi a többieknek is. Amúgy tévedtem, nem narancs volt, hanem barack ízű a narancssárga cukor. :) Kár, hogy itt nem lehet kapni. :(
2014. jan. 5. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!