Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák normális...

Császáros anyukák normális hogy fáj a hegem?

Figyelt kérdés
6hónapja császároztak,ami elsö napokban iszonyuan égett,fájt szinte alig tudtam menni,de aztan szépen gyógyult.szinte alig látni a heget.ezalatt az idö alatt néha kicsit fájdogált a hasam,viszont most már két napja többször érzem higy húzódik és enyhén ég.lehet köze ehhez az időjárásnak vagy ez csak kitaláció hogy mütét után ,,megérzi a szervezet a frontokat,,?a 6 hetes kontrollon is rendben volt minden.szerintetek?
2014. szept. 2. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ezt a kérdést! Most lesz 6 hós a babám és 2 napja kezdett mintha húzódna vagy nem tudom sztm az idő biztos!
2014. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden hegesedve gyógyul, nekem régi gyulladás miatt van hegem a pocakomban. Nekem is fáj 2 napja. Vhol olvastam, hogy a hegszövet másképp működik, mint a normális, és ez frontkor fokozottan kijön.
2014. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nővérem 10 éve érzi a hegét minden frontváltozáskor...
2014. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kitaláció a hegeknél teljesen más a bőr és fájhat, viszkethet fortokváltozáskor. Én tele vagyok hegekkel (császár, különböző egyéb műtétek, vágások, balesetek) van tapasztalatom.
2014. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem egy éve császároztak, és az utóbbi napokban nekem is fájt egy kis részen a hegem, kicsit pirosabb is ott most a bőr. Szerintem ez a változékony időjárás a felelős érte.

Anyósomat 28 éve császározták, mégis a mai napig fájlalja a császársebét frontok érkezésekor.

2014. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!