Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Bajcsyban a kiirt idopont...

A Bajcsyban a kiirt idopont utan mikor inditjak a szulest? Ha nem indul meg milyen vizsgalatok vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meg messze a vege,csak kivancsi vagyok ott hogyan megy :)

Csak mire szamitsak kb.. eddig van fogadott orvosom de ha a kovi ket honapban sem ram figyel hanem a penzre akkor marad az ugyelet es dec 25-re vagyok kiirva. Nem sok jot hallottam a Bajcsyrol sajnos :(


2014. szept. 5. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én februárban szültem ügyeleresnél ott, kaján kívül na meg egy két csecsemősön kívül minden jó volt.


Na h a kérdésedre is válaszoljak: 40+5 napra fektettek be, az nap volt UH, méhszájvizsgálat, Nst délelőtt és este is. Másnap reggel főorvos megvizsgált és mondta h akkor holnap reggel megindítják ha beleeggyezem, így végül 41. héten indították. Mindennap volt UH, NST is és az első nao még csináltak egy próbát h hogyan viseli a szervezetem az oxitocint na meg h a baba érzékeli.

2014. szept. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért? Mit hallottál? Én ugyanúgy gondolom, mint előző, h a kaja felejthető, van 1-2 csecsemős, akit kihagytam volna, de van közöttük segítőkész is. Kétszer szültem eddig ott.

Nekem 40+5-re indítottak, lepény meszesedés volt a fő ok. Betöltött 40. hét előtt hetente 1x, utána 2 naponta jártam nst-re, uh-ra. A kisebb 40+3-ra spontán elindult, de vele is már naponta jártam vizsgálatra. Ki az orvosod?

2014. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A csecsemosokrol nem hallottam jo dolgokat :(

Kardos Gabor a dokim :)

2014. szept. 5. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Csecsemős van ilyen is, meg olyan is. Ha van időd, érdemes elmenni a felkészítő tanfolyamra, én a csecsemőgondozós részen voltam pl, így két nővért megismertem. Igen, volt olyan aki simán elhajtott, de volt olyan is, akir minden kérdés nélkül jött, mondta, mutatta mit és hogyan. Én egy ottani csecsemős nővérnek köszönhetem, hogy rábírtuk hosszú kínlódás után a szopizásra a nagyobbik gyerekemet.
2014. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. szept. 6. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Abszolut dokifüggő. Az enyém megmondta, hogy nem szereti a terminustúllépést, 40+2-nél indította mindkettőt, igaz, jött a hétvége ...
2014. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!