Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik az a kórház, amelyikben...

Melyik az a kórház, amelyikben nem kell többágyas vajúdóban szenvedni a többiekkel összezárva, hanem egyágyasban, vagy a szülőszobára visznek rögtön? Budapesten, vagy Pest-megyében?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!úgy tudom azokért fizetni kell napi díjat..a szent imrében van ilyen utána kell nézni hogy mennyiért is pontosan..egyébként szerintem mindegyik kórházban van ilyen..meg kell nézni a honlapjukat mit írnak.
2010. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én a Kútvölgyiben szültem, ott a szülőszobán "kell" vajúdni. Mondjuk 3 szülőszoba van, ha egyszerre többen vannak, akkor nem tudom mi van.

Amikor én szültem, akkor épp dömping volt, de mégis végig a szülőszobán voltam, és még szülés után is 2 órát babával-apával.

2010. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy hol van egyágyas kimondottan vajúdó, de gondolom annak a száma is véges. Pl. ha van mondjuk 3-4 szülőszoba, és 5-6 vajúdó, és egyszerre 10-en mennének, mert front van, akkor sem tudnak mit csinálni.


A sote II-n 4 szülőszoba van, mikor én szültem, egyből az egyiket megkaptuk, és csak a mienk volt a párommal, ez du 6 órától 11-ig. De azt hallottam, hogy aznap napközben annyian voltak, hogy a vajúdó is tele volt, és a szülőszobák is, mert front volt. Nekem szerencsém volt, hogy éjjel akart kijönni a drágám, és a 8 ágyas vajúdóról csak hírből hallottam :o)

2010. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

János Kórház Bp!

Szülőszobán vajúdtam, csak ajánlani tudom a kórházat, minden szuper!

2010. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
MÁV kórház. 6-8 szülőszoba van, ami egyben vajúdó is. Kettesben voltunk a párommal végig, persze drnőm, és szülésznő is :) Vizsgálatkor, szülés utáni rendbetételnél, szülésnél az ajtót is egy gombnyomással elhúzzák. Felejthetetlen szülésem volt :)
2010. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A Jahn Ferencben 3-4 egyágyas vajúdó-szülőszoba van, aminek nincs ajtaja, csak paraván és 2 olyan vajúdó-szülőszoba, ami extrás: egyikben sarokkád, franciaágy, másikban bordásfal. Mindegyikbe kérhetsz labdát, mindegyikben van szoptatós hintaszék. Egyikért sem kell pluszban fizetni, érkezési illetve szülési állapot szerint sorolják be az anyukákat.

2010. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

B-en a Margit kórházban egyágyas zuhanyzós, nagyon szép, szülüszöbák vannak, nincs külön vajúdó.

OTt vajúdsz és ott szülsz, az van ott veled, akit akarsz, nem zavar senki.

Halk zene is szólt.

Kétszer szltem ott, 10 éve és 10 hónapja.

2010. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Bajcsy Zsillinszky korházban egyágyasak a szülőszobák, amik vajúdók is egyben, egyikben van kád is. Nagyon szépek és mindegyikben van fotel is apukának, tv, kis szekrény, fenyőbútorok, otthonos :) És választhatsz milyen színűben szeretnél szülni, 4 féle színű szoba van.
2010. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


János korházban tuti szülőszobák vannak,vajudástol kezdve ott lehetsz,egyágyas. A személyzet is kiválo,nem bánod meg!

2010. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Flór, 3szülőszoba, vajúdó, és egy közös vajúdó van, azoknak, akik hírtelen nem tudják eldönteni szülnek e vagy sem.

Nagy a fájásköz, még nem indult be igazán a szülés.

Őket külön szobában vizsgálják.

2010. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!