Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki várja az esti frontot,...

Ki várja az esti frontot, hogy beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én!!!!!!
2014. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Èn nagyon remènykedek,hogy törtènik valami.39+2hetes vagyok a harmadik babâval.Tegnap meg ma is sokat kemènyedek igaz meg se állok egèsz nap!Kitakarittam az egész lakâst.Elvileg holnap kellene mennem dokihoz,remèlem ez màr elmarad!:)
2014. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek, én márciusban szültem, de tisztán emlékszem én is milyen izgatott voltam mindig, mikor jött a front :-) Más kérdés, hogy nekem egy front se indította be a szülésemet :-) Majd írjatok, ha már babáztok, vagy valami. Könnyű szülést nektek
2014. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is. Remélem már történik valami. 40+2 hkm
2014. szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nálam semmi :(

Viszont náthás lettem.

2014. szept. 10. 07:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok.én 39+3h. Vagyok.Már énis nagyon várom,h.menjünk.Ti hol szültök? Én a 2.Sotén.Már két este is úgy éreztem,h.indulunk.10perces fájások,keményedésekkel,de elmúlt.2napja azt érzem,leakar szakadni derekam,minta súly lenne rákötve.keményedik,főleg du,este.és alig birok menni3napja.Én csüt.megyek ctg-re,orvoshoz.

"D"

2014. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is várom, 39+3 vagyok, ma voltam orvosnál még sajnos zárt a méhszájam, de nagyon reménykedem, mert gyorsan is kibír nyílni... :)

Hátha még a fronthatás dolgozik. Nst-re pénteken megyek.

2014. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.Sajnos ránk nem volt hatàssal.:(ma voltam dokinál teljesen zárt vagyok,nst-m olyan lapos mint a sikság.:p

MA bevetjük párommal a sexet hátha megindul a kiscsaj.

2014. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is várom már, hogy történjen valami. 40+2 hkm vagyok, remélem ebben a pár napban a hidegfront hullámok hoznak valamit. Ma voltam nst-n, cifra volt a görbe, még mindig csak 1 ujjnyi, de már 1 hete. Azóta viszont görcsölgetek. A doki is azt mondta nagy esély van a ma estére. Drukkolok mindenkinek! :)
2014. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én már próbáltam a tonicot, sok sétát,nagy takarítást, szexet, de semmi. Nem szeretném ha indítás lenne a vége mert elég ijesztő dolgokat hallottam róla. 4-es voltam
2014. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!