Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A baba feje szülés előtt...

A baba feje szülés előtt mennyivel rögzül a medencében?

Figyelt kérdés
Szeptember 19-re vagyok kiírva és most voltam dokinál. Azt mondta, hogy a Baba feje még nem rögzült és 1cm a méhszájam. Második Baba lesz. :o)

2014. szept. 10. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy lehet hogy csak a vajúdás alatt rögzül majd mert nem biztos, hogy addig lemegy a baba. Ez azt hiszem 1 héttel volt szülès előtt. Indítottak úgyhogy nem tudom mikor rögzült az enyém, ezt már nem mondta :)
2014. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 19-re vagyok kiírva! :)

Az én babám se kapkodja el egyelőre... dokim szerint előtte 1-2 nappal is elég ha beilleszkedik a szülőcsatornába.

2014. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második babánál sokszor csak a vajúdás tényleges megindulásakor rögzül, első szülésnél akár egy héttel is hamarabb lehet.
2014. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat!

Nálunk sem sieti el :o)

2014. szept. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!