Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ebből császármetszés lesz?...

Ebből császármetszés lesz? Vérzek!

Figyelt kérdés
Délután erős vérzésem lett,bejöttünk vele a kórházba és csak 1ujjnyira voltam 3kor.most este 8 kor sem tágultam tovább.még mindig vérzek.meddig várnak?
2014. szept. 14. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak császározni. Talán oxitocinnal megpróbálják meginditani. Hányhetes vagy?
2014. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2014. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy ezért császároznak, én is véreztem (39ik héten) igaz nem nagyon, de a vérzés miatt nem császároztak volna,hagytak vajúdni! Nem mindegy,hogy hány hetes vagy,mert lehet hogy megindítják a szülsét,vagy rásegítenek a vajúdásra,de az is lehet, fiatal terhességnél,leállítják a szülést! Ilyenben is volt már részem, 24hetesen vérezni kezdtem, kaptam gyógyszereket és szerencsére minden rendben lett!
2014. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem megcsászároztak, mert lassult a szívhang, mint kiderült, lepényleválás miatt véreztem. Szóval a vérzés okától függ, hogy császároznak-e. És persze attól, hogy halad a tágulás. Ha így marad, akkor készülj a császárra.
2014. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi van veled? Jól vagy?
2014. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!császármetszés nélkül hétfő reggel megszületett a fiam.3130gr és 54cm.köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 17. 00:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2014. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Mitől volt a vérzés egyébként, kiderült?
2014. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért mert tágultam.
2014. szept. 19. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!