Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott csaszarra milyen...

Programozott csaszarra milyen korhazi csomagot vigyek? Minden tapasztalat erdekel!

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek es itt nem adnak papirt, hogy mit vigyek, de mivel tudom, hogy csaszaros leszek, ugy gondolom, esetleg eltero lehet a csomagom azoketol, akik termeszetesen szulnek.

Legyszi segitsetek!



2014. aug. 22. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szívószálat vagy sportkupakos vizet vigyél, jobb ha az első 6-12 órában nem mozgatod a fejed a fejfájás miatt. Étkezéshez (másnap) banánt stb. ne vigyél, inkább székletlazító gyümölcsöket, joghurtot.
2014. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, FEKVE tudjál inni, minél többet. Nálam semmi ilyen nem volt, felültem inni, és három napos szörnyű fejfájás lett az eredménye. Másra nem emlékszem, hogy extra kellett.
2014. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve volt progis császárom. Semmi különlegeset nem vittem, nem is kellett. Én mozgattam a fejem, és 8 órával a műtét után fel is ültettek; mégsem fájt a fejem egy cseppet sem. A szívószál valóban nagyon hasznos lehet, de egyéb extra dolog nem kell szerintem.

Minden jót!

2014. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De leirnatok mindent?

Babanak mik kellenek, nekem, stb.

2014. aug. 24. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem július 19én volt progi császár.

Neked:

eldobhatós bugyi

betét

víz (sok), én simán felkeltem 5 órával utána, így nem kellett szívószál

kis szivacs a fürdéshez

tisztálkodószerek

törölköző

nedves wc papír

sima wc papír


Babának

popsitörlő

pelenka

textil pelenka


Semmi különös nem kellett a természetes szüléshez képest.

2014. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!