Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszes utan mikor...

Csaszarmetszes utan mikor kell megjonnie a menstruacionak?

Figyelt kérdés

2014.06.10 en szuletett a kisfiam csaszarmetszessel, utanna 4 es fel, 5 hetig meg volt, de gondolom az a tisztulaai folyamat volt, ma 11 hetes a fiam es nem jon meg. 6hetes kontrolon voltam, azt mondta a doki, hogy minden rendben van, azota 1 nap barnazgattam, es ennyi.

1 hetig tudtam sajnos csak azoptatni ugyhogy azt sem lehet h szoptatas miatt nem jon meg.

Oszinten szolva nagyon felek, hogy terhes leszek, a 6 hetes kontrollon irattam fel fog.gatlot, csak ugye azt adsig nem kezdhetem el mig nem jon meg. Gumival csinaljuk, ha csinaljuk, csak egyszer volt ugy h gumi nelkul, de akkor nem elvezett belem, hanem csak ram, de felek h befolyhatott?:( bar utanna rogton mentem zuhanyozni ahogy mindig is, es azt mondjak a viznek spermaolo hatasa van.

Ti hogy voltatok ezzel csaszar utan? Mikor jott meg?

Elore is koszonomm a Normalis valaazokat!

Szep napot nektek!



2014. aug. 27. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem februárban volt császármetszésem nekem utána kb 4-5 hétig volt meg utána 1 hét kimarad és megint megvolt kb 1-1.5 hétig, azóta meg össze vissza jön meg.


Amúgy én úgy estem teherbe h fürödtem utána!

2014. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es beled elvezett?
2014. aug. 27. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:

óó remélem nem értetted félre a lányommal aki februárban született vele estem így teherbe.



most kicsit izgulok h rendesen megjöjjön mert mivel össze vissza van a mensi félek h megint terhes vagyok 1x elkapott minket a hév :( de ez utána is fürödtem.

2014. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaaa rendben van. En attol felek h mivan ha befolyhatott?:(
2014. aug. 27. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

A víznek nincsen spermaölő hatása. A spermák pedig másodperceken belül célba érnek, nem várják meg, amíg kimegy az ember zuhanyozni.

Szóval benne van a pakliban, hogy terhes vagy újra.

2014. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

császárt után nekem 10 hónapra rá jött meg ...

a lányomnál sima szülés után 8 hónap volt

2014. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!