Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Boiskó Klárát szeretném...

Dr. Boiskó Klárát szeretném felfogadni. Ismeri valaki? A Szent Istvánban is dolgozik.

Figyelt kérdés
Jó lenne ha kapnék róla véleményt.Azt mondta 33-éve praktizál.

2014. szept. 15. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én sajnos nem vagyok jó véleménnyel róla. Hozzà jàrtam az első babàmmal az sztk-ba. Mikor felkértem,közölte,hogy akkor el kellene mennem a magànrendelésére 10 alkalommal...de elègedetlenül megjegyezte,h màr csak 9 hèt van addig. Nem azèrt mentem sztkba,mert tele vagyok pènzzel...amikor mondtam neki,h nem valószínű,h tudom vàllalni mind a 9 alkalmat...közölte,h ez esetben ő sem köteles megjelenni a szülèsen. Otthagytam ès vègül a Honvèdba szültem egy nagyon rendes dokinàl..

Ja, amikor vmelyik vizsgàlaton megmertem kèrdezni,h milyen nemű a gyerek...közölte,h nem mindegy...gyerek lesz. Ez csak 1 a szösszenetei közül

2014. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam pár éve,hogy hozzá megyek,de elég sok negatív dolgot olvastam,hallottam róla,így végül nem.

Az,hogy 33 éve praktizál önmagában szerintem semmit nem jelent,mert lehet nagy rutinja van,de mennyit változott azóta a szülészet(pl.nekem fontos volt a gátvédelem stb)

Ha szimpatikus,ajánlották menj el hozzá,úgyis meglátod hogy neked való orvos e vagy sem

2014. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hu 1.válaszoló amit irtál az nem semmi. Lusta volt megnézni? ... :/ Ő fedezte fel a terhességem egy általános vizsgálaton. Még kis idős vagyok 2x jártam nála. Csak gondoltam "egyszerűbb" lenne őt megfogadnom.Azért szeretnék (később) fogadni mert félek. Nem azért mert tele vagyok pénzel. Köszönöm az eddigi válaszokat.Adom a zöld kezet.
2014. szept. 15. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod próbáld meg az én orvosomat,dr Radnai Katalint.

Fiatalabb,35 év körüli,de lelkiismeretes,nagyon jó fej.SZTk rendelése sajnos nincsen

2014. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én nekem is negatív tapasztalatom van. az sztk-ba jártam hozzá, és első alkalommal tök bunkó és idegbeteg volt velem, csak mert az előző beteg felhúzta. aztán amikor sokadjára voltam 12 hetes terhesként kérdeztem hogy hány hetesen kell leközelebb jönnöm. erre közölte hogy 30 hetesen!!! simán kihagyta volna a terheléses cukrot, meg pár kötelező uh-ot... na én onnantól váltottam másik dokira..

ha a szent istvánban gondolkozol akkor esetleg székely doktor urat próbáld meg ő velem nagyon kis kedves volt, pedig épp egy szülésről esett be és ő is nagyon tapasztalt, régóta praktizál (bár végül nem őt választottam de csak azért mert másik kórházat választottam).

2014. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Klárához én sem fogok menni! Első alkalommal úgy lecseszett, hogy csak pislogtam...az volt mindösszesen a baja, hogy uh közben felemeltem a fejem megnézni a monitort. Az meg, hogy rám sem nézett, az meg felháborító. Ahogy elnézem még pénzéhes is, ez meg egyenesen elszomorít :(
2015. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Eltelt egy kis idö a kiirásom óta.

Sztk ban hozzá jártam.... neki köszönhetem a koraszülött babámat!!!!

Életem legrosszabb választása ez a nő volt :(

2015. febr. 8. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!