Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Senki sem szült ikreket az...

Senki sem szült ikreket az Istvánban?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy ez jelent-e ott valami extrát, amit emiatt másképp csinálnak. Én csak egy gyereket szültem ott, nem tudom mire vagy kíváncsi
2014. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2x1 gyereket szültem ott,nem tudom milyen aspektusból lenne más az ikerszülés,de kérdezz bátran....
2014. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2x1-et már én is szültem ott. Az érdekelne hogy meddig kell bent maradni velük, mi a kritériuma, hogy hazajöhessünk?
2014. máj. 14. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.Amennyiben minden rendben megy-nem sárgulnak be,nem születnek nagyon kis súllyal,tudnak szopizni-3 napnál tovább nem tartanak bent.Amikor az 1.-et szültem(2008-ban) volt a szobában egy csajszi,akinek a kisfiam 2500 grammal született.1 nappal szült előbb,mint én,és egy napon mentünk haza.Ergo 4 napig volt csak bent!Mivel Te is ott szültél azt tudod,hogy nincs koraszülött részlegük,így,(ha jól emlékszem)a 2500 gramm alatti babákat elviszi a Cerny.Amikor másodszor szültem ott(2012-ben)volt egy anyuka,aki így járt.Egészséges,de nagyon pici volt a baba(kb. 2200-2300gramm).Ő maradt,a babát elvitték,de kapott egy polaroid képet a piciről.Szerintem kérdezd meg a dokidat-ha van-vagy a szülésznődet.
2014. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mármint a kisfia,nem a kisfiam...
2014. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!