Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen esetben végzik altatásb...

Milyen esetben végzik altatásban a császárt?

Figyelt kérdés
Ha arra kerül a sor, én kérhetem hogy altassanak?
2014. szept. 16. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kérheted.
2014. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kérheted. Csak akkor altatnak ha valami olyan komplikáció van ami miatt az orvos jobbnak látja az altatást.
2014. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A császár gondot jelenet, az altatás meg főleg. Ugye nem szeretnéd, hogy valami gond legyen?


Nekem a második császárom volt altatásban, mert nem sikerült az epidurális érzéstelenítés (eléggé gáz a gerincem), és a babának már nagyon rossz volt a szívhangja, sietni kellett.

2014. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan az kórházi protokoll (ez ritkább) vagy ha sürgősségi császár és nincs idő a spinálissal bajlódni.
2014. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálam nem hatott a gerinc érzéstelenitő, ezért altattak. de sajnos igy is éreztem mindent:(
2014. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérni magánklinikákon lehet.


Én is altatásos császárból születtem, de tény, hogy az altatónak negatív, szedatív hatása lehet a magzatra, ami plusz kockázat.

2014. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan esetben ha pl az anesztes orvosnak nincs kedve bajlódni a spinalis èrzèstelenítèssel.mèg mielőtt bàrki nekem esne,hogy ilyen nincs....igenis van,velem megtörtènt.a kisfiamba is àtment az altató ezèrt 5ös apgart kapott.


Nem lehet kèrni. Az anesztes dokik nagyrèsze nem is szeret altatni csàszàrnàl.hidd el,jobb a spinal ezerszer.

De ha muszàj mègis altatni, akkor pl placenta levàlàsnàl,ha a baba-anyuka èlete veszèlyben van, vagy ha nem hat a spinàl sokadik szúràsra sem.

2014. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hogyne kérhetnéd?

Erőszakkal hátba szúrnak?

Csak ellenzik nagyon

2014. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet kérni, aztán eldöntik, hogy indokolt-e az esetedben. Sok betegség van, ami indokolhatja, akár pszichés is.

Nekem az első spinális érzéstelenítéssel volt, akkor a doki azt javasolta (de kérhettem volna altatást is), a másodiknál altatás volt a sürgősség miatt (ott nem volt választás). Állami kórház, és valóban jobban szeretik az érzéstelenítést, mint az altatást.

2014. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze,hogy kérheted!

Ha te nem írod alá a gerincérzéstelenítést csak az altatást nem tudnak mit csinálni.

Nekem 3 császárom volt.

Az első 13éve sürgősségi(altatás),a második 8 éve (altatás) és most 2hónapja szintén altatásban.

Itt még az előkészítés alatt is próbált győzködni az altató orvos,hogy ez a rosszabb de hajthatatlan voltam.

Az érzéstelenítés sokkal olcsóbb és ezért csinálják így.

De ha az altatóorvosnál nem írod alá az érzéstelenítéses csak az altatásos papírt akkor nem tehetnek semmit.


Csak vigyázz,mert alapból meg sem kérdeznek és az érzéstelenítéses papírt nyomják az orrod alá.

Szólni kell nekik,hogy ezt nem írod alá.Ezután lesz pár menet velük,de ha kitartó vagy akkor te nyersz.

2014. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!