Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Altatásban akarom a 3. császár...

Altatásban akarom a 3. császárt! Tapasztalat?

Figyelt kérdés
aki eleve altatásban szült,vagy akinek volt ilyen is ,olyan is,megköszönöm a tapasztalatokat!
2012. júl. 20. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Császárral szültem, de előtte volt egy altatásos műtétem, akkor az epém vették ki.


Azért volt jobb a gerinc érzéstelenítés, mert magamnál voltam, utánna a babámat láthattam, míg az altatásos műtét után felébresztettek, de fél óra múlva vissza aludtam, kábult voltam, és szinte két napig csak aludtam a kórházban, olyan álmos, fáradt voltam!


A vágás ugyan úgy fájt 2-3 napig, addig ugyan úgy nehezen mozogtam.

2012. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem altattak a császárnál, nagy és faros babám volt, ezért volt szükséges a császár, az altatás meg azért mert hiány volt a gerincérzéstelenítő :(. Hát Nekem hiányzik az az első pillantás, az első mellkasra tétel. A kisfiam, csak 5 óra elteltével láthattam, Nekem ezek mind még mindig fájó pontok, pedig maholnap már 20 hónapos lesz.

2012. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt gerincvelői érzéstelenítéssel, a másodikat altatásban szültem császárral. Az elsőnél nagyon sokat vajúdtam, nem tágultam semmit, ezért. A másodiknál sürgősségi volt, nagyon gyorsan elaltattak. Sokkal hamarabb fel tudtam kelni az ágyból, nem fájt a fejem, 1 hét múlva nem görnyedten jártam, sokkal hamarabb felépültem az altatás utániból. Ha választhatnék, akkor nem tudom, melyiket választanám, mert fizikailag sokkal jobb volt az altatásos, de lelkileg nagyon megviselt, igaz baj is volt, ezért a sürgősség. Zavart, hogy nem ölelhettem át azonnal, ahogy megszületett, hiszen aludtam. Ha érdekel valami konkrétum, kérdezz nyugodtan, igyekszem válaszolni! :)
2012. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én mindkét gerincérzéstelenítősnél öklendeztem a műtét alatt és fulladtam,plusz 12 órán át nem kaptam meg a gyerekeket,mert ugye meg se mozdulhattam. hallottam h felsírnak egy pillanatra odahozták de ennyi. pokoli volt. ezért gondoltam az altatást,hátha ott hamarabb megkaphatom a babámat,ha nem is kelhetek fel hamarabb de mondjuk felülhetek,szoptathatom. a 2 nagynál a szoptatás sem jól ment nem tudom h ezért e de ki tudja..
2012. júl. 20. 15:41
 5/13 A kérdező kommentje:
utolsó: mennyi idő után kaptad meg a picit? mikor kelhettél fel? kellett ugyanúgy mozdulatlanul feküdnöd vagy mozgathattad a lábad pl? minden érdekel köszi!
2012. júl. 20. 15:44
 6/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Az első este 8-kor született, odahozták az ágyba mellém még éjszaka. De csak másnap délután kelhettem fel, és nagyon gyenge voltam. A második hajnali 5-kor született, én már délben keltem, lezuhanyoztam a nővérke segítségével és kb. 15 órakor már nálam volt a babám. Előbb is lehetett volna valamivel, de pont leköltöztem az őrzőből a gyermekágyas osztályra, és volt egy kis kavarodás. Ilyen szempontból a te esetedben talán az altatást választanám.
2012. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehetett mozogni az ágyban, fel is segítettek ülni, nem olyan, mint a spinális. Ilyen szempontból sokkal jobb volt.
2012. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ez jól hangzik! a 2.nál 12 óra mulva ugye felkelhettem,de a nővérke szerint nem tudnám ellátni a babám így hiába kértem,reggelig mégsem hozták. még egy szopira sem. egész éjjel sírtam.. pedig ha fel bírtam kelni,zuhanyozni,pisilni akkor miért ne lehetett volna mellettem a kis kocsiban nem?


pont ezekért akarom az altatást és látom h akkor könnyebb ez a része,és ez a fontos.


köszi!

2012. júl. 20. 15:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Hol szülsz? Én az elsőt a Schöpf-Méreiben, a másodikat a SOTE II-n szültem.
2012. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
első 2-t a szent imrében,most a dél-pestiben fogom
2012. júl. 20. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!