Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy közeledik a...

Lehet, hogy közeledik a szülés napja?

Figyelt kérdés
Eddig szuperül bírtam a terhességet,nem is éreztem tehernek. Mindent úgy csináltam mint azelőtt. Dolgoztam ( éjjeli műszakban is ) simán 12-14 órákat. Eljártunk szórakozni is rendszeresen. Mindenki dícsért,hogy milyen kis fitt vagyok. Viszont 2-3 napja rámtört egy extra fáradtság. Lelassult a járásom,húz lefelé a hasam. Ma le is mondtam a munkát mert nem bírtam reggel 5-kor kikelni az ágyból. Pedig tegnap szinte egész nap aludtam. Szédelgek kicsit,de a vérnyomásom jó. A derekam ahogy felkelek majd leszakad ( eddig nem fáj egy cseppet sem ) olyan mintha egy ideget nyomna a kisfiunk. Közeledik vajon a szülés napja ? Vagy csak most kezdem úgy érezni magam mint egy kismama ( és eddig voltam extra szerencsés,hogy nem volt ,,bajom,, ) ? Ma vagyunk 38 hetesek és 2 naposak.

2014. szept. 18. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ideje lassitanod, ezt jelzi a szervezeted! Pihenj sokkal tobbet, en mar nem dolgoznek a helyedben.
2014. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akárhogy számolom, a nagy nap tényleg közeledik. :)

Persze lehet még 3 hétig bent lesz, de lehet holnap megszülsz.

A lényeg, hogy most már tényleg lassítanod kell, mert bármikor megérkezhet a kisfiad.

2014. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ma is pihenek. Már csak a babarucik vasalása van hátra és utána igazából jöhet a bébi ha akar :) Csak nagyon izgulok,hogy mikor :)
2014. szept. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!