Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kórházba ki szült...

Ágca kérdése:

Győri kórházba ki szült vélemények? December 14 re vagyok kiírva. Fogadott orvosom nincs! Hogy álnak a kismamákhoz? Érdemes valakivel ott beszélni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott orvosom, de mivel balesete volt, sajnos nem tudtam nála szülni. Az ügyeletesnél szültem, szülésznőm nem volt fogadott, de mindenki előtt le a kalappal! Komolyan, csak jót tudok mondani mindenkiről, nekem a csecsemősökkel sem volt problémám, pedig sok rosszat hallottam.
2014. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ditta323 ***** válasza:
Szia. Lassan 3 hete szültem győrbe igaz volt orvosom. A kismamák közül vannak akik nem fogadtak, mert semmi gondjuk nem vol t. Amúgy az. orvosok 90%-a normális és szakmailag topon vannak ugyanúgy a szülésznők is értik a dolguk. A döntés a tied, hogy fogadsz-e. Amúgy lesz majd pro és kontra.
2014. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy éve szültem, a dokim nem tudott ottlenni. De az ügyeletes orvos is nagyon lelkiismeretesen végezte a doldát. Figyelmes volt végig, még a szüést követő napokban is. Csak jót tudok mondani.
2014. szept. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. szept. 22. 10:13
 5/6 anonim válasza:
Én 2,5 éve szültem. Sajnos a fogadott orvosom nekem sem tudott ott lenni, mert konferencián volt külföldön. Szülésznőm fogadott volt. Az ügyeletes doki vezette a szülést. A szülés szerintem jól ment, panaszom nem lehetett rájuk, pedig 16 órát voltam bent, azonban nekem nagyon nehezen gyógyult a gátsebem (még az egyik varrás is elégedett, vagyis egy kis pukli volt a gyógyuló sebnél) és ami nekem nagyon kellemetlen volt hogy majdnem 3 hónapig alig tudtam ülni, mert valószínű eltörte a doki a farkocsontomat, amikor kinyomta a Fiamat a pocakomból. Szóval utólag nagyon bánom, hogy a fogadott orvosom nem tudott ott lenni. (amint visszaérkezett Magyarországra egyből bejött hozzám) :) Egyébként a nővérekkel én is elégedett voltam. A kórház meg olyan amilyen...
2014. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!


Megkérdezhetném hogy ki volt az orvosod?

2014. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!