Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fogadott dokik tényleg a...

A fogadott dokik tényleg a szülésnél vannak ott nem a vajúdásnál? Akkor ki az epidurális érzés telenitést? Szülész nő adhat?

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 11:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Aneszteziológus adhat
2014. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem is biztos, hogy kapsz érzéstelenítőt, és azt egyébként sem a doki adja, hanem az aneszteziológus.
2014. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Fogadott nődoki sem adhat be epidurált, csak aneszteziológus. És igen, a legtöbb doki nem megy oda, amíg kitolásra nem kerül a sor, vagy ahhoz közeli állapotban van a kismama. A szülésznő van veled végig, már ha ott van és nem kint beszélget, kávézik ... embere válogatja.
2014. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A 13 órás szülésemnél a fogadott orvos csak a kitolási szakaszban volt jelen, az egy óra volt. Előtte fél órával és egy órával nézett meg. Nem csak emiatt, de csalódás volt.

Aki sokat volt velem, az a nővér és egy negyedéves (szülésznő) hallgató. A szülésznő szintén csak a kitolási szakaszban volt a szobában.

Érzéstelenítésről nem tudok nyilatkozni, mert meg sem fordult a fejemben, de nem is kérdeztek rá.

2014. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Aneszteziólogust lehet fogadni? Hogyan intézzem biztosra hogy adnak? Jajj nagyon félek... :(
2014. szept. 24. 11:54
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

Mitol felsz :)? A szex jo volt a fajdalmat meg nem birnad??? Imadom ezt a nyafogast. Lehet lepontozni :)

En 1.5 napot vajudtam fajdalomcsillapitas nelkul, mikozben regen egy kis mensis gorcstol megakartam halni.

2014. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én legközelebb a kórházba érkezésnél szólok,hogy kérek fájdalomcsillapítást,mert anélkül nekem nem adtak.
2014. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell félni, nők milliói kibírják naponta.
2014. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
A nőgyógyásznak szólj már a szülés előtt, hogy nagyon félsz és edával szeretnél majd szülni, és amikor beindul a szülés akkor is szólj, hogy kéred. Minden szülő nő kérheti, én is így szültem, sőt a második babámat is így fogom néhány héten belül. Nem attól leszel jó anya, hogy x órán, vagy napon át szenvedsz.
2014. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19:16-os vagyok a kérdésedre pedig a válasz: a nőgyógyászod fogja kérni az aneszteziológustól.
2014. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!