Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik napszakban indult meg...

Melyik napszakban indult meg a szülésetek?

Figyelt kérdés

Amennyiben délig nem indul meg, számíthatok rá, hogy aznap még beindul, vagy inkább éjszaka, reggel indulnak?

A beindulást fájásoknál, hány percesektől éreztétek és vettétek komolyan, hogy ez már az lehet?

Sokat keményedik a hasam és ha állok, megyek akkor erős szeméremcsonti fájdalmam is van, amit ülve nem érzek.

39+3 hkm



2014. szept. 25. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer reggel 6-7 körül, egyszer este 8 után. Mindig hétvégén.

Sosem voltak rendszeres fájásaim, így erre nem tudok válaszolni. Egyszercsak. :)

2014. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor beindulhat, napközben is éjszaka is. Nekem az első fiam este indult fájásokkal, másnap délelőtt született meg. Most a második reggel 5 fele indult, 13.02kor bújt ki szintén fájásokkal. Amit te érzel az valószínűleg a leereszkedés, tágulás. Finishben vagy, bármikor beindulhat.
2014. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Este hatkor éreztem az első fájást, utána kb. 15-20 perc múlva jött a következő. Rendszertelenül jöttek 6-8-15 perc volt két fájás közt,de zuhany hatására se múlt el. És mivel másnapra voltam kiírva, így 9 körül szóltunk édesapámnak, hogy vigyen be a kórházba (nekünk nincs kocsink ). 10 előtt vizsgált meg a doki, akkor 5 cm-re voltam nyitva. Hajnali 1:26-kor született meg a kisfiam.
2014. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeméremcsont fájdalom nekem régóta van,az szerintem nem jelent semmit. Előző kettőnél nem volt, velük hajnal 3kor kezdődött, amelyik fájásokkal indult 10 percesek voltak kb.8oran át ennek csak a kórházba bemenetel vetett véget (ugy értve beindította es atcsapott 3percesekbe).
2014. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
* burkot repesztettek,ez kimaradt..az indította be
2014. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én szombaton délelőtt még a piacon voltam, délután 3-kor meg beindult a szülés. Rendszertelenek voltak a fájások. Akkor vettem komolyan, mikor tusolás hatására nem múltak el. Ne aggódj! Tudni fogod, hogy itt az idő.
2014. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hű, egyidős terhesek vagyunk :)

Az elsőnél éjszaka indult meg, most valamelyik nap éjszaka hasmenésem volt, szerintem megint éjszaka fog megindulni

nekem alapból 10 perces fájásokkal indult de csak 14 óra múlva szültem

2014. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1. gyereknél csak kellemetlen összehúzódások voltak, amikor a 30 perces műsor alatt fekve 10 percenként éreztem, letusoltam, nem múlt el. Indulás előtt elfolyt a magzatvíz, délután 15-kor.

2. lefeküdtünk aludni, nem volt semmi, csak kellemetlen volt, ahogy néha kifeszítette magát a baba. Hajnali kettőkor arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam, azt hittem, wc-re kell mennem. Nem az volt.

Mind a kettő vasárnap történt, mind a kettő császárral végződött, kb. 3 óra volt a teljes sztori.

2014. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bármikor beindulhat. Nekem délután 5-kor elment a nyákdugó, 7-kor elfolyt a magzatvíz, csak utána lettek fájások.
2014. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem hajnal 4-kor indult magzatvíz elfolyással, 15 perc múlva jött az első fájás, majd rögtön 3 percenként a soron következők. 8 órakor megszületett a kislányom. A nyákdugóm előző éjjel távozott.
2014. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!