Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó távozása után,...

Nyákdugó távozása után, mennyi idővel és hogy indult be a szülésetek?

Figyelt kérdés

37. hetes kismama vagyok és második babámat várom. Ma reggel elment a nyákdugó, nem tudom, hogy egy darabja vagy az egész, de rózsaszínes nyákos izémizé volt. Az első babámmal nem tapasztaltam, hogy távozott volna, vagy lehet akkor nem vettem észre. Ráadásul most voltam 1 órája védőnőnél és ő azt mondta, hogy a pocakom méretéből ítélve szerinte ma-holnap megszületik.

Köszönöm a válaszaitokat!



2014. jan. 28. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet órák és hetek kérdése is. Nekem 1 héttel előtte távozott.
2014. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem anno délután elment a nyákdugó,este megkezdődtek a fájások,éjjel elment a magzatvíz,reggel már babáztam. 38.héten volt,és első baba.
2014. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 30-32. héttől folyamatosan távozott darabokban. A kiírt nap előtt 2 nappal szültem.
2014. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Éjfél előtt kicsivel ment el a nyákdugó, fél 1kor kezdődtek a fájások, 30 órával később született meg a fiam.
2014. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: 38+4 volt.
2014. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem elfolyt a magzatvíz és utána a tágulási folyamat során ment el a nyákdugó. Azután pedig azonnal szültem ugye.
2014. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Megérzem vajon ha beindul?? Imádom hogy mindent az utolsó pillanatra hagytam... Bár 37. hét szal nem... de ígymár igen... főleg, hogy a védőnőm is akkora szemekkel mondta hogy szerinte, ha az éjjel nem is de holnap szerinte megszületik a kislegénykém! :/

Nemkívánom senkinek azt a "semmivel nemvagyok kész" érzést amit érzek! :D :)

Köszi a válaszokat meg jöhetnek még! :))

2014. jan. 28. 11:05
 8/16 anonim ***** válasza:
én nekem a harmadiknál ahogy elfogy az azi rá egy 6-7 orára rá beindult a szülésem
2014. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem utána 2 napra született a baba.
2014. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem aznap reggel ment el a nyákdugó.Éjfélkor kezdödtek a fájások.Elindultunk a kórházba fél 1kor.A kocsiba 5 percesek voltak már.1.10-kor felfeküdtem az ágyra.Ott folyt el a magzatviz.1:45-kor megszületett a kislányom.39.hétre.
2014. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!