Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megbeszélés alapján választhat...

Megbeszélés alapján választhatom a császármetszést?

Figyelt kérdés

Hello,


Nem vagyok mèg terhes viszont a 2 èves tervbe van a baba:)

Viszont èn màr most minden kèrdèsemre probàlok vàlaszokat kapni, hogy fel tudjak kèszülni lèlekben a szülèsre.

Arra gondoltam, hogy nem termèszetes utàn hoznàm vilàgra a kicsit, hanem csàszàrral? Szerintetek ez rèmes ötlet? Ugyanis nagyon-nagyon alacsony a fàjdalomküszöböm illetve a vèr làttàn elàjulok..ezèrt arra gondoltam, hogy megbeszèlnèm az orvosommal a csàszàrt. Anyukàmnak is elöàlltam az ötlettel szerinte butasàg lenne, mert belsö varratom lenne, ràadàsul több is, mintha simàn szülnèk. Mit gondoltok?? Volt valaki hasonlo cipöbe? Köszi a vàlaszokat!



#szülés #fájdalom #csàszàrmetszèg
2014. szept. 29. 17:12
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Na szoval nem a cipöm kicsi hanem a CSIPÔM!! Bocs, elgèpeltem.....:D
2014. szept. 30. 14:52
 22/31 anonim ***** válasza:

Én nem szülnék kérésre császárral, a természetesség miatt, de egyedül ezért... Viszont volt normál és császáros szülésem is, nekem a császár jobb volt, ha a felépülést nézem. A fájásokat végigszenvedtem, mindkét gyereknél, a másodiknál a kitolás előtt kellett sürgősségi, altatásos császár. De a felépülés és a kitolási fájások köszönőviszonyban sincsenek egymással. A gátseb is rohadtul tud fájni, nekem pl. a frontokra a 2 centis gátseb görcsöl, a sokkal nagyobb császárseb meg köszöni, jól van. A kedves aranyerekről nem is beszélve (nekem előtte soha nem volt), na az is felér egy vágással. És nem szűnik meg 3 hónap múlva.

Kinek-milyen, nekem a császárból felépülés könnyebb volt, pedig ott volt a másfél éves gyerekem is a csecsemő mellé. Bár sokan mondják, hogy a többedik szülésből gyorsaban kell regenerálódni, mert kell, nyilván ebben is lehet igaz.

2014. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
66%
Szia. En mar egy menstruacios gorcstol megakartam halni anno :) 158 cm es 47 kgvan kezdtem a terhesseget. Vegul egy 3405 grammos babat hoztam vilagra, fajdalomcsillapito nelkul? 36 ora vajudassal. V EG ig csinalnam ezerszer meg :)
2014. okt. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Teljesen úgy olvastam a kérdést, hogy "megbeszélés alapján választhatom a császárt". De itt mások azt írják, ők hogyan és miféle gyereket szültek meg természetesen. Szerintem diszlexiás vagyok.
2014. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Hát én sem vagyok egy nagy darab..163cm és 48 kg..XS,S a méretem szinte mindenben...elképzelhetetlen számomra, hogy valaha egy szülést végig fogok tudni csinálni. Ráadásul 2 gyereket szeretnék. Csak a szülést akarnám valahogy kihagyni ha lehetne...:/ gátseb,ilyen seb olyan seb maradjunk annyiba, hogy kb tök mindegy melyiket választom mind a kettő horror. De köszi a kommenteket! :)
2014. okt. 1. 14:44
 26/31 anonim ***** válasza:
Hidd el, képes vagy rá! :) Ha eljön az idő, a baba iránti vágy nagyobb lesz a szüléstől való félelmednél! Én izgatottan vártam a szülést, amikor terhesen néha elkapott a félelem, mert persze volt ilyen, mindig azzal nyugtattam magam, hogy "repülő még nem maradt fent, baba se bent!" :) És annyian szültek már, nekem miért ne sikerülne? Szóval nyugi! A szülés, bármilyen formája szerintem leírva, megnézve, elmondva tényleg horror, de átélni nem olyan szörnyű! Attól viszont óva intelek, hogy megnézz egy szülésvideót!!! Én már a szülésem után láttam néhányat, hát.... Mit ne mondjak, ha előbb láttam volna, én is beparáztam volna! :D Borzalmas volt látni!
2014. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
és gondolj arra, milyen undi dolog ronda kövér emberek szexelését is nézni, de a ronda kövér emberek meg nagyon jól érzik magukat közben:) biztosan ilyen a szülés is:)
2014. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó kommentelőnek is!!! :) Meglátjuk majd mi hogy lesz! Addig felkészülök minden erőmmel!!! :) Egyébként arra rá lehet valahogy segìteni, hogy fiú legyen a baba? :) Olvastam valahol, hogy elvileg igen ha ezt meg azt eszek....jó persze nem az lesz a döntő..Csak hátha :)
2014. okt. 3. 10:31
 29/31 anonim ***** válasza:

[link]

De amit a gyerekvárás és -nevelés alatt megtanul az ember lánya, hogy nem lehet mindent eltervezni és van, ami felett nincs hatalma akkor sem, ha mindent a lehető legtökéletesebben csinál.

2014. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
33%
Én ezt nem díjazom hogy választani lehessen. Ha indokolt a császár, akkor elkerülhetetlen. A baba szempontjából a sima szülés még mindig a legjobb. Császároznak fájás gyengeségnél, téraránytalanság miatt, farfekvés miatt, ha az anyuka szemüveges, rosszul látó, kicsi termet miatt. Volt egy osztály társam alig volt 38 kiló!!! na őt császározták. Engem is császároztak, téraránytalanság miatt. Majd az orvosod eldönti van-e rá szükség egyáltalán. A babának fel kell l készülnie a szülésre, a fájások jelzik neki hogy itt az idő. Te most erre képes lennél hogy csak úgy kiveteted????? Inkább ne szülj.....
2014. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!