Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megbeszélés alapján választhat...

Megbeszélés alapján választhatom a császármetszést?

Figyelt kérdés

Hello,


Nem vagyok mèg terhes viszont a 2 èves tervbe van a baba:)

Viszont èn màr most minden kèrdèsemre probàlok vàlaszokat kapni, hogy fel tudjak kèszülni lèlekben a szülèsre.

Arra gondoltam, hogy nem termèszetes utàn hoznàm vilàgra a kicsit, hanem csàszàrral? Szerintetek ez rèmes ötlet? Ugyanis nagyon-nagyon alacsony a fàjdalomküszöböm illetve a vèr làttàn elàjulok..ezèrt arra gondoltam, hogy megbeszèlnèm az orvosommal a csàszàrt. Anyukàmnak is elöàlltam az ötlettel szerinte butasàg lenne, mert belsö varratom lenne, ràadàsul több is, mintha simàn szülnèk. Mit gondoltok?? Volt valaki hasonlo cipöbe? Köszi a vàlaszokat!



#szülés #fájdalom #csàszàrmetszèg
2014. szept. 29. 17:12
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Kedves 24-es! Valóban sokan nem a pontos kérdésre válaszoltunk, így sugalmazásod alapján diszlexiások vagyunk:) De érdemben ezeknek a válaszoknak még mindig több közük van a kérdéshez, mint a Tiédnek.
2014. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!