Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti tudtátok előre, hogy...

Ti tudtátok előre, hogy lassan szülni fogtok, vagy "váratlan" volt? 38 hét után kérdem.

Figyelt kérdés
A 38-at betöltöttem, de úgy érzem, még simán van min. egy hét. Az első gyerekem a 40. hét után született.
2014. okt. 1. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:

En egyikel se tudtam.

Az elsönél 42-ik héten szülésindításra mentünk a korházba, és amikor beértünk jött az elsö fájás, mielött bármit csináltak volna már 3 perceseim voltak. 4 óra alatt meglett, anélkül, hogy csinálni kellett volna valamit. Mikor beértünk azt kérdezte a bába, hogy érzek-e valamit, és semmit nem éreztem, csak miközben vártunk jött az elsö.


Második lányomnál lefeküdtünk este, hogy ma sem szülünk már, és 10 perce feküdtem mikor elrepedt a burok és folytam. Még akkor sem volt fájás, kb 10 perc múlva 3 percesekkel kezdödött. 3 órával késöbb megvolt a baba.

2014. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hányadik baba ,hogy ilyen hamar megszületett?

üdv egy 3 babáját váró kismama

2014. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
40+1-nél éjjel egyszercsak el kezdtem fájni, 2-re értünk be, 4.50-kor meglett a baba.
2014. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-nél terminus előtt egy nappal szültem. Nem igazán volt előjele, bár az előző napot szinte végig aludtam nagyon fáradt voltam. Reggelre már sejtettem miért volt az extra pihenés. :)

A második babámnál reggel voltam dokinál. MOndta, hogy bő 2ujjnyi felpuhult méhszáj- és biztos nem érzek semmit- mert így szoktak bemenni a szülőszobára. :) Még mondta, hogy várjuk meg a rendelés végét, és akár bekisérhet minket a szülőszobára. :) Én mondtam, hogy áááá, még biztos nem, még csak 38hetes vagyok, még van 2hét. :) Hazamentünk. Elkezdett fájdogálni a derekam. 4re vissza a kórházba, fél5 szülőszoba, negyed6 babáztam. :))

3-nál meg szintén vizsgálat után mikor hazamentünk, akkor éreztem, hogy ez lesz az utolsó napom 2in1. Éreztem, hogy másnap meglesz a baba. Lefeküdtem nem volt jó, ülni nem volt jó, állni sem, enni sem. EGyszerűen mást nem csináltam csak szenvedtem. Éreztem, hogy feszít a medencecsontom- ugyhogy másnap pihenéssel töltöttem a délelőttöt, majd dálután 3ra mentünk be a kórházba, ekkorra már nagyon enyhe fájásaim is voltak. 6előtt 5perccel már babáztam. :)

2014. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. babánál nem tudtam, váratlanul a 39+5 héten elfolyt a magzatvíz, a doki aznap még azt mondta, C3000 vagyok, jövő héten találkozunk

2. babánál 38. héten max 1 hetet adott, 1 ujjnyira voltam nyitva, utána kb 2 naponta 10 perceseim voltak napi 2-3 órákat, aztán 39+3 hetesen éjjel 5 percesek és 2 óra után magzatvíz, szóval a másodiknál sejtettem h nem sokára lesz vmi

2014. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Váratlan volt (nekem) és meglepő, pedig 40. héten született. Még aznap sem gondoltam. Sőt, ha lehet, még a kórházból is hazamentem volna, a szülőszoba ajtajából. Nem éreztem semmit, nem volt jóslóm, nem éreztem az összehúzódásokat. Befektettek 3-kor, 6-ra baba lett.
2014. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem volt teljesen váratlan, mert a dokim mondta, hogy szerinte nem húzom ki teljesen. Bejött neki, 37. héten szültem.
2014. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél az (elvileg) kiírt időpont előtt egy héttel szültem. Szülés előtti napokban biztos voltam benne, hogy csak pár és szülök. Mint utólag kiderült a rendszertelen menstruációm miatt nem számoltak jól, és túl hordtam. Második alkalommal 39. héten be kellett feküdnöm magas vérnyomás miatt. Kiírt idő előtt egy nappal, a férjem elutazott vidékre az édesanyjához a kisfiunkkal, a dokim éjszakás volt, így biztos voltam benne, hogy még műszakátadás előtt megszülök. Így is lett! :) Február 9-re várjuk a harmadik babát, de valahogy szent meggyőződésem hogy hamarabb meglesz!
2014. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!