Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben lehet vinni az újszülö...

Győrben lehet vinni az újszülött babáknak? Ruha, pelenka, egyebek?

Figyelt kérdés

Ruha féléket (body, rugdalózó, pléd...) miket kell vinni?

Vagy csak kórházi ruhában lehetnek?

Pelenkát, popsi törlőt, popsikrémet kell vinni?


Illetve mi az amire még szükségem van a babával kapcsolatban? Hazamenős ruhákat majd apuka hozza be aznap.


2014. okt. 2. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szeretnél bevinni, akkor vihetsz és abban lehet a baba, de van a kórháznak is ruhája, tehát nem kötelező (de örülnek ha viszel, nem nekik kell a ruhával foglalkozni :) ) ugyanez a helyzet a pelenkával popsitörlővel is... van, de szintén örülnek, ha te viszel...
2014. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kórházi pecsétes kisruhát adnak rá a Petz-ben plusz minden reggel adnak két pelenkát aznapra, kb ennyi az ellátás, szóval én vittem neki a saját kisruháit, hajnalban szültem, utána aludtunk egyet és délelőtt már át is öltöztettem, meg vittem neki hálózsákot is estére mert októberi volt, mert mikor a fürdetésnél elviszik akkor megkérdezik, hogy adsz e valami pizsamát neki, vagy ők öltöztessék fel, popsitörlőt, popsikrémet textilpelenkát, kisplédet is vigyél mert azt egyáltalán nem adnak. Jó babázást :)
2014. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Novemberre vagyok kiirva. De a doki mondta, hogy készüljek inkább októberi szülésre. Es most akarom megvenni a maradék dolgot a babának is, meg a kórházi csomaghoz is.
2014. okt. 2. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerek első nap lepisilte az angolpólyát, amit a kórházban kapott, de szerencsétlenem fürdetés után nem kapott tisztát. Szóval ebből kiindulva, gondolom nem nagyon vannak ellátva ruhával. Pelus 2 db, ahogy írták, popsitörlő, popsikrém, textilpelus kelleni fog, de a köldökápolást és a fürdetést a csecsemősök csinálják.
2014. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!