Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányingerem van, és ma még...

Hányingerem van, és ma még csak nagyon enyhén éreztem mozogni a babát. Lehet, hogy hamarosan itt az idő?

Figyelt kérdés
38+5 hetes kismama vagyok, kicsit furán érzem magam, baj nincs, azt tudom, csak olyan... nem tudom elmondani. Enyhe hányinger "kínoz" fáradt vagyok, s bár érzem mozogni a babát, olyan kis gyengén, bár ez természetes, hiszen olyan kevéske helye van már. Ja, és ráadásul egész nap kemény volt a hasam. Valakinél kezdődött így?
2010. jan. 22. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát tudom, h ezzel nem leszel kisegítve, de szinte bárhogy kezdődhet.

Van akinek hányingere van, vesegörcs, fo*ás, arc puffadás stb. szülés előtt, de van akinek 2 nappal szülés előtt van olyanis akinek 2 héttel, 1 hónappal előtte jelenkeznek.


Ahányan vagyunk annyi félék.

2010. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 37 hetol kemenyadet a hasam kozbe hanyingerem is volt,most vagyok40+2 hetes,azt monta a dokim lehet holnap beinditsa a szulest.Ugyhogy azon nem lehet eligazodni.konyu szulest.
2010. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!