Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veszélyes, ha valaki nem...

Veszélyes, ha valaki nem veszi észre a magzatvízszivárgást? Be kell menni a kórházba, ha elkezd szivárogni?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 40 hetes,a doki ma elég erőteljesen megvizsgált. Mióta hazajöttünk néha furcsa dolgot érzek, mintha kb. 1-2 óránként folyna valami... A betétem olyan, mintha egy kicsit vizesebb lenne a folyásom. Mi van, ha nem veszem észre, hogy szivárog. Használt valaki papírzsepit erre a célra (állítólag 3-4-et kell berakni és ha átnedvesedik 1 óra alatt, akkor magzatvíz) vagy lakmuszpapírt?
2010. jan. 22. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy tényleg elindult a magzatvíz folyásod, de amíg nem véres addig nincs baj /főleg a 40. héten.../! Nyugi, az esetek többségében nem véres, és az "szivárgó" vizet a méhlepény folyamatosan pótolja. Egyébként lehet hogy a doki már direkt vizsgált erőteljesen, hogy a szülés beindulhasson... Lehet hogy ezután fájásaid lesznek, vagy egyszerűen elindul úgy a magzatvíz, mintha öntenék, de egyik sem gond. Szerintem. De ha aggódsz hívd fel a dokit!!
2010. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt biztosan észre fogod venni,hha csordogál! Ha zöldes színű,akkor mentő és azonnal kórház,mert ekkor már belekakiklt a vízbe vmi miatt és minél elöbb kinnt kell lennie :O) nekem mikor elkezdett szivarogni,akkor feküdtem az agyon és az alhasam felol pattanást éreztem,hallottam,de a bébi nem mocorgott-ekkor már ereztem,h itt az ido,fajasaim nem voltam,mikor felálltam,akkor zuttyant ki egy mennyiseg,bugyi,naci lábam közt elázva és folyamatosan csordogált,ahogy lépkedtem,mozogtam,fürödtem...nekünk sietnunk kellett és mentővel,mert zöld volt a víz,fályásaim nem voltak,doki megvizsgált méhszáj zárva,így azonnal császár!

Üdv: 2,5hós babó ancija

2010. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, ahogy írja a második, a zöld víznél azonnal kórház. (jelzi hogy a baba "szenved" odabent és belekakil vízbe)De egyébként a "normál" magzatvíz áttetsző, tiszta. Ha folyik, akkor sincs baj.
2010. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, most már figyelem az eseményeket, hátha ...:)
2010. jan. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!