Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatviz, ha elfolyik az...

A magzatviz, ha elfolyik az kb. mennyi, 1-2 dl? És ha elkezd szivárogni, akkor az folyamatos?

Figyelt kérdés
Vizeletmegtarto gondjaim vannak néha 1-2 csepp bemegy. Ezért tartok attol, h összekeverem a kettöt.
2008. okt. 16. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod összekeverni,mert a magzatvíz nyálkás és több mint a vizelet szivárgás és átlátszó színű,sokkal melegebb is ha jól emlékszem.
2008. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát amikor nekem kezdett folyni,nekem sem ömlött.Előtte éreztem egy kis pukkanást,aztán olyan volt pisilés utánn mintha még egy kicsit szivárogna.De ez nem volt folyamatos,sőt rögtön keztem érezni az összehúzódásokat is,amik gyorsan erősödtek,és szaporodtak.Amikor összehúzódásom volt akkor éreztem a csorgást.Ne félj nem lehet nem észrevenni,hiszen a kórházban a burokrepesztést is arra használják,hogy az összehúzódásokat erősítsék.Szinte biztos,hogy az összehúzódásokat is érezni fogod majd ha csorog.
2008. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ettől féltem, de tényleg észre lehet venni. Ha egyszer elkezd szivárogni, akkor folyamatosan jön több-kevesebb mennyiség. Nekem hajnali 4 körül kezdett folyni és órákon keresztül a vajúdás alatt szinte végig folyt.

Ha vizelet jön, az csak pár csepp, a magzatvíz ennél több és nem tudod visszatartani egyáltalán.

2008. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem indították a szülést burokrepesztéssel és sok-sok folyt ki akkor. több liter, nem 1 -2 dl. észre fogod venni.... nyugi.
2008. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szivárgással kezdődött, de elsőre nem voltam biztos benne, hogy az. Meg azt mondták nem lehet visszatartani, pedig ha erősen szorítottam sikerült. Este 10kor kezdte és mikor megvizsgáltak fél 2 körül még akkor is folyt bőven. Mikor elkezdett szivárogni 10 percenként a wc-ültem otthon. De tettem be betétet és úgy indultam a kórházba. (Még lefürödni is volt idő, amikor már fájások is voltak, elindultam)

3 hónapos kisfiú anyukája

2008. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem 1-2 dl liter jon:) hanem sok liter nekem szakadt kifele mikor burkot repesztett a dokim
2008. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!