Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ugye nem normális,...

Szülés után ugye nem normális, ha nem tudok enni?

Figyelt kérdés
Nem rég császároztak és azóta egy nap csak egyszer eszem mert fáj a gyomorszájam és akkor is csak keveset, mert rám jön a hányinger. Mitől lehet ez vajon? Volt valaki hasonló helyzetben?

2014. okt. 8. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt semmim, csak szimplán étvágytalan voltam. Egy hónap volt kb amíg ez tartott, de aztán visszaállt az étvágyam. Én se jöttem rá, hogy mi volt az oka, de szerencsére elmúlt.
2014. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nekem nem volt ilyen gondom, nem is hallottam róla, hogy ilyen lehetséges volna császár után, főleg nem napok múlva...én megkeresnék egy dokit vele, főleg hogy gondolom, szoptatsz, napi 5-ször kellene enni.
2014. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen szoptatok és fáj a gyomrom hányingerem van most is. A kórházban nem volt ez bár ott se nagyon ettem. Nagyon kellemetlen. Olyan majdnem, mint a sav csak ez nem ég, nem jön vissza csak az étel íze és fáj a gyomorszájam. :( holnap megyek részesedésre mindenképp szólni fogok.
2014. okt. 8. 18:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat varratszedésre.
2014. okt. 8. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Csak egy ötlet, de nem lehet, hogy a gyomrod, beleid most kerülnek vissza az eredi helyükre a terhesség után, és ez okozza? Többször kevesebbet esetleg? Jó babázást! :)
2014. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!