Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire normális az hogy...

Mennyire normális az hogy természetes szülés után 2 héttel nem hüvelyből vérzem?

Figyelt kérdés
Második szülés volt,nagyon gyors 3,5 óra. Nincs varrat,semmi. Pár napja úgy érzem hogy onnan folyik a vér ahol pisilni kéne.Ennyire elnyomkodta volna a belső szerveket a gyerek?
2014. júl. 29. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem normális. Én orvoshoz mennék...
2014. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire nem normális, ha onnan vérzel. Menj el orvoshoz!
2014. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem sérült a húgycsöved vagy hólyagod?
2014. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát elvileg nem,mert pisilni egyből tudtam szülés után,és kb 10 napig nem is jött onnan vér!
2014. júl. 29. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos h onnan jon? Nem csak elnezted? Lehet h csak azert gondolod mert ha pisilsz mar csak akkor verzel? Ha onnan vereznel nem fajna?

Minden esetre ha ugy gondolod onnan jon akkor en azonnal orvoshoz mennek, ki tudja mi lehet az oka. En kateter utan sem vereztem onnan. :S

2014. júl. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 2óra 20 perc alatt szültem a másodikat szintén gátvédelemmel és teljesen normális volt a vérzésem utána.

Szerintem is menj dokihoz, vagy legalább hívd fel és kérdezz rá.

2014. júl. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem onnan vérzel, megvesznél a fájdalomtól, ha sérült volna a húgyhólyag vagy a húgycső.
2014. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!