Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A mellszívót mikor használtáto...

A mellszívót mikor használtátok először szülést követően?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Este született a kisfiam, másnap hozattam be a mellszívót de csak utána nap használtam, vagyis próbáltam használni nem túl nagy sikerrel. Nagyon fájt és egy csepp tejem sem volt. 4. nap jöttünk haza, itthon is próbálkoztam, 5. nap durrant be a mellem, utána már volt értelme használni a mellszívót de nagyon fájdalmas volt...
2014. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már a kórházba használram, nagyon beindult a tejcsim, muszáj voltam fejni mert folyamatosan folyt szinte. Este császároztak másnap délután már fejnem kellett.
2014. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem harmadik nap indult be, akkor kellett is mert begyulladt egybol:(
2014. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 2nappal hozattam be a mellszívót,mert az elején sehogysem tudott szopni a kisfiam,amikor tudott akkor meg fejtem szaporításképp. Második gyerekemnél, szülés után kb két héttel, mert a kórházban sok tejem volt, itthon nagyon kevés, ezért kezdtem fejni is.
2014. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szülés után egy héttel, mert úgy éreztem nagyon feszül a mellem. Nem jött szinte semmi, és utána sem volt nagy haszna sajnos. Kézzel többet tudtam fejni.
2014. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. nap, mikor megjott a tejem nagyon bekemenydett a mellem, akkor hozattam be.
2014. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!