Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában dr...

Szült valaki mostanában dr Jurkó Zsuzsannánál Kistarcsán?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok? Mennyi nála a terhesgondozás alkalmanként, illetve a szülés? Elégedettek voltatok vele?

Őt ajánlották, kíváncsi lennék olyanok véleményére, akik nála szültek.

Ja, és még a kistarcsai kórházról: milyen, mennyire lepusztult az épület? Jó fejek? Értik a dolgukat?

Budapesti vagyok, de közel van Kistarcsa, és az a kórház, ahová területileg tartozom, szóba sem jöhet, szörnyen bunkón viselkedtek ott velem többször is.



2014. okt. 10. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kértem egy ágyas szobát, kitakarítottuk, így nagyon jó volt. A csecsemősök rendesek voltak, segítettek mindenben, a szülészet fel van újítva.

Nem tudok neked a kérdezett orvoshoz árat mondani, a védőnő szerint 80-100.000 között van a szülés díja, fele szokott lenni a szülésznőjé.

Én másik orvoshoz jártam, 10-adtam alkalmanként, nagyon sokat köszönhetünk neki.

2014. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nála szültem, de volt szerencsém hozzá egy vizsgálat alkalmával. Aranyos, kedves doki, érti a dolgát. Ismerősöm nála szült úgy, h pont ő volt ügyeletben, maximálisan meg volt vele elégedve.

A kórházban töltött napokról csak pozitiv emlékeim vannak. A szülőszobák szuperek, az ott dolgozók is profik. Én 2 ágyas szobát kértem, de szinte végig egyedül voltam. Nagy "segitség" volt, h a fürdő-wc egy köpésre volt, mivel nem nagyon tudtam menni a szülés után.

2014. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hanyag, figyelmetlen, lekezelő. Szakmailag is lenne még mit tanulnia
2014. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!