Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szül, szült valaki Kistarcsán...

Szül, szült valaki Kistarcsán mostanában?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
kerdezz nyugodtan!
2013. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden érdekel:)Tényleg bunkók a csecsemősök?Érzéstelenitéssel szültél?
2013. júl. 27. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Érzéstelenítés nélkül szültem. 19 órát vajúdtam, megváltás volt mikor végre kibújt a fiam.

A csecsemősökkel nincs negatív tapasztalatom. De ha valamit nem tudsz, azt meg kell kérdezni, mert maguktól nem nagyon mutatják meg a dolgokat.

Nem volt se orvosom, se szülésznőm, ennek ellenére nagyon aranyos, segítőkEsz volt mindenki.

2013. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 éve szültem természetesen és 5 hónapja császárral, úgyhogy tapasztalt vagyok:-)

3 éve en is fájdalomcsillapítás nélkül szültem, akkor még úgy volt, hogy hetekkel előre meg kellett beszélni az anesztessel annak, aki akart. Én ezt nem tudtam, ott döbbentem rá vajúdás közben, úgxhogy ha te szeretnél, akkor jelezd időben, nehogy úgy járj mint én:-)

Akkor volt a csecsemősök között egy idős nő, aki tényleg nem volt szimpatikus, de most is találkoztam vele és aranyos volt. Amit javaslok, hogy a nővéreknek tegyél be a csomagodba néhány tábla csokit, sokkal kedvesebbek, figyelmesebbek lesznek majd veled.

Kérdezz nyugodtan, akár privátban is, még frissek az élmények:-):-)

Mikorra vagy kiírva? Orvosod van?

2013. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,van dokim,november 5:) szülésznőt fogadtàl?
2013. júl. 29. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:

3 éve nem volt se orvosom se szülésznőm. Amikor elkezdtem vajúdni, akkor egy nagyon bunkó szülésznőhöz kerültem, de szerencsére a kisfiamat már a műszakváltás után szültem egy tündér sz.nőnél szültem. Őt merem ajánlani: Ősziné Kosdi Katalin. Türelmes volt, ha szóltam azonnal ott termett, biztatott, simogatta a lábamat. Hála Istennek az orvossal is szerencsém volt:-)

Most volt orvosom, de azért, mert farfekvéses volt a lányom es tudtam, hogy császár lesz. Nem mertem megkockáztatni, hogy vmelyik orvos megfordítja bennem.

Tudod már a babád nemét? Első baba?

2013. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!