Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van Dunaújvárosban Dr. Barna...

Van Dunaújvárosban Dr. Barna Andrásnak magánrendelése? Ha igen, hol? Mi az elérhetősége?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt egy régebbi kérdésnél olvastam, hogy Barna dokit a nőgyógy rendelésen találod meg (azt írták, állandóan benn van), talán még a telefonszámát is beírta vki.


Feleségem nemrég szült, benn voltam vele:), nekünk Baráth doki iszonyú szimpatikus volt (és nem volt megfogadva), egy úriember.

2010. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Előző vagyok.


Itt megtalálod Barna doki számát.

2010. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom nincs magánrendelése! Én is nála szűltem! Csak ajánlani tudom, nagyon kedves doki, talán a legkedvesebb! Szerintem nyugodtan hívd fel, amikor tud úgyis fogad. Tényleg szinte mindig bent van!!!

-4,5 hónapos baba anyukája-

2010. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is 12 hete szültem, de a dokim elmegy a városból, és amikor bent voltam a Kórházban, a Barna volt az egyetlen, aki foglalkozott velem (a dokim épp szabin volt). Ez a szám akkor jó: 06-30/8224-133?
2010. jan. 26. 13:00
 5/6 anonim válasza:
Mennyire felelőtlenek vagytok. Hogy lehet egy orvost úgy megítélni, hogy szimpatikus, kedves? Ekkora marhaságot! Jó szakember vagy nem? tapasztalt vagy nem? Egy orvos taőasztalt legyen és jó szakember, ne szimpatikus. emberek? Mi van veletek?
2010. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Baloghné Ildy válasza:
Sziasztok!Mostmár van a dokinak magánrendelése a Kohász utca 2.szám alatt!Ide kell menni ezután.Kedden 16-tól van a rendelés!A telefonszáma jó,ezen ad időpontot is !
2011. márc. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!