Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dunaújvárosban melyik orvos a...

Dunaújvárosban melyik orvos a jobb dr bazsa vagy dr. Barna andrás?

Figyelt kérdés
azért szeretném tudni mert van egy joindulatu daganatom 30 éve már hasfalban jobb oldalt igy születtem.barna ához jártam eddig rákszürésre de ha terhes lennék kicsit félek töle mert fiatal orvos.és mivel van ez a daganatos betegségem tapasztalt orvos kell.kit ajálnátok nekem melyik dokit?
2008. júl. 26. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
SZERINTEM A BAZSA JOBB,MERT TAPASZTALTABB DE VISZONT NAGYON MEGKÉRI MINDENEK AZ ÁRÁT EGY VIZSGÁLAT 15000 FT.BARNA MEG JÓ DOKI,MINDENKI DÍCSÉRI, DE LEHET MÉG FIATAL.BÁR NAGYON ÜGYES ÉS A BAZSA KEDVENCE Ő TANÍTOTTA,EGYÜTT SZOKTAK MŰTENI IS.
2008. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Az előző vagyok.Barna nem kér pénzt annyit adsz neki amennyit gondolsz.Egy ismerősöm hozzá járt és nála is szült 2 hónapja azt mondta neki ,költse a pénzt a gyerekre ne őneki adja.
2008. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez hülyeség. A Bazsa "betege" vagyok évek óta, sosem kért magánrendelésen 15eFt. Sima vizsgálat 5eFt, Szűrés+vizsgálat 6eFt. Szülésért sem kér cifra összeget, mindenki riogatott, hogy elkér majd 300-400Eft -t és a felét sem kérte ezeknek az összegeknek. Jó doki, tapasztalt és vannak kapcsolatai.
2009. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
83%

A Bazsa igenis egy pénzéhes orvos. Ha olyan nagy kapcsolatai lennének és olyan jó szakember lenne, akkor nem halt volna meg a 32. hétre született babám.

Keves kérdező, ha még aktuális, jó nagy ívben kerüld el a dunaújvárosi kórház nőgyógyászatát és menj Budapestre, ahol normális orvosok vannak, akik szakemberek,vannak megfeleő berendezések, nem úgy, mint itt. Kíváncsi vagyok, hogy a Barna mikor kap vérszemet és meddig lesz ilyen hű de nagyon kedves, hogy költsd a gyerekre.Jaj de nagy lelkű. Ja és ha olyan nagy kapcsolatai lennének a Bazsának, akkor a dunaújvárosi kórház szülészetén nem egy 2D-s ákom bákom, hol működő, hol nem működő ultrahang készülék lenne. Ha lett volna normális készülék, akkkor előbb kiszűrhető lett volna a babánk problémája és nem halt volna meg. Ennyit a Bazsa kapcsolatairól, egy normális ultrahang készüléket nem bír elintézni a kórháznak, de magánban persze elkérik a zsíros összegeket.

2010. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veletek történt, és kívánom, hogy sikerüljön feldolgozni ezt a feldolgozhatatlan fájdalmat!
2010. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugye most viccelsz? Bazsa már egy közeli rokonomat és egy jó ismerősömet is eltette láb alól. Szóval ha jót akarsz, ne hozzá menj!

Barnát nem ismerem, de a barátnőm járt hozzá kezelésre és meg volt vele elégedve.

2011. dec. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érden tudom ajánlani Dr. Radványi Krisztinát. Dujvban nincs jó nődoki.
2011. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barna András! Bazsa keze alatt már páran meghaltak...Anyósom is többek között! Úgyhogy, ha akarsz egy jó tanácsot, messze kerüld el!!

A barátnőm jár Barnához, azt mondja jó doki, de komolyabb problémával még nem kezelte. Bazsával nem sok nyernivalód van, szerintem inkább menj Barnához.

2012. febr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!