Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesti Szent Jánosban...

Budapesti Szent Jánosban szülésről jó vagy rossz tapasztalatok? Lánybabák fülének kiszúrását vállalják?

Figyelt kérdés

Már egészen a végén járunk, és nem sokára itt fogok szülni.Jó lenne olvasni friss tapasztalatokat.Látogatási rendről, nővérekről. Illetve lány babáknak kérésre szúrnak-e fülbevalót.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


37h kismami


2014. okt. 28. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Két gyereket szültem ott császármetszéssel. Az elsőnél nem volt túl jó élmény a csecsemősök hozzáállása. A másodiknál nem volt szükségem a segítségükre. Fülszúrást szerintem kérdezd meg, én nem szúrattam, de szerintem megcsinálják. Alapvetően nem volt problémás a benntlét. Akkor látogattak, amikor akartak.
2014. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lassan 3 ève született ott a lányom. mèg a pocakomban volt mikor megkérdeztük a csecsemősöktől,hogy vállalnake ilyet. Pár ezer forint volt nem emlékszem.. kitètel volt,hogy arany legyen, gyönyörű ès szimmetrikus lett. Utolsó nap kiszúrták nem is sírt be sem gyulladt. Persze figyeltünk az ápolására ès a fülbevaló mozgatására.
2018. jan. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!