Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen volt a szex...

Kinek milyen volt a szex szülés után, mennyi idő után probálkoztatok?

Figyelt kérdés
Fájt az első? Párotok mit mond ugyan olyan vagy változott valami?
2014. okt. 29. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon -nagyon kívántam már a 4. héttel szülés után. Akkor csináltunk is ezt-azt, de nem nedvesedtem, semmi komoly nem volt végül. Ez a nedvesedési gond kb. 2 hónapig is eltartott, a síkosító a gumi mellett égetett, rémes volt. Egyedül akkor volt kellemes, ha nem használtunk semmit, de megszakítással meg ugye elég kockázatos volt. De túléltük :) Eleinte óvatosnak kellett lenni, több időre volt szükségem, és nem is vadultunk túlságosan :) de fokozatosan helyreálltak a dolgok :) Egy titok van: a türelem :)
2014. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont 6 héttel utána kontrollvizsgálat, zöld lámpa, este már ki is próbáltuk. Egyáltalán nem fájt. Azt mindketten éreztük, hogy durván tág, de annyira komplikált szülésem volt, hogy szerintem még egy anyahajó is betolatott beavatkozásképp. (Műtőben is varrták a végigrepedt hüvelyt.)

Most már 5 hónapja volt, visszaállt a régi feszességre.

2014. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10 héttel szülés után próbálkoztunk először, mivel addig véreztem (6 hét után egyből meg is jött, majd akadt egy kis gond, és még tovább véreztem...hosszú...)

Én olyan voltam mint egy szűzlány! Fájt, kellemetlen volt.

Jó pár hónap kellett mire végre minden visszaállt.

Tényleg türelem kell, mindkét fél részéről.

2014. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első szülés után 5 hónappal próbálkoztunk!!! Addig rá se mertem gondolni. Nem hiába, annyira fájt, hogy nem is tudtuk befejezni. Sírtam a fájdalomtól, rosszabb volt, mint a szüzességem elvesztése. :) Kb. 8-9 hós volt a lányom mire szexeltünk egy igazán jót! Második szülés után 10 héttel voltunk először együtt. Számítottam megint a legrosszabbra, de kellemesen csalódtam. Alig-alig fájt, és a 2.3. alkalom után már minden a régi volt. Pedig sokkal nagyobb volt a baba és jobban "összetörtem" mint a lányom szülése után. Türelem!
2014. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!