Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A korházban mi a helyzet ami...

A korházban mi a helyzet ami a pihenést illeti? Több ágyas szobák vannak ott ahol én szülök ugy tudom (Pécs édesanyák utja), éjjel is bent maradhatnak a babák? Hogy lehet aludni, és a látogatok is bemehetnek a kortermekbe? Ha szoptatok akkor mi van?

Figyelt kérdés
Legalább ott tudjun kicsit pihenni mert othon semmi segitség és akkor már nem igazán tud az ember aludni.Meg hát kell hogy kipihenjük a szülést hogy a babárol megfelelöen tudjunk gondoskodni.
2008. aug. 13. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Több ágyas szobák vannak, de vannak 2 ágyasok is - attól ügg, hogy hova kerülsz:)Éjjelre a babád veled maradhat, de átviheted az őrzőbe is a nővérekhez - én volt, hogy átvittem, így legalább kialudtam magam. Nem kell szívbajosnak lenni, otthon úgyis te leszel vele.A látogatok nem mehetnek be a kórterembe van egy erre kijelölt társalgó. Csak nyugi minden rendben lesz. Jó fej mindenki.
2008. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!