Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhességi epepangásom volt,...

Terhességi epepangásom volt, azöta már megszültem de a májenzim értékek nem csökkentek hanem emelkedtek! Senki semmit nem mond! Mitől lehet ez? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt terhességi epepangásom, annyira magasak voltak az értékeim, hogy a 24. héttől gyógyszert kellett szednem (ursofalk). Szülés után visszaálltak az értékeim gyógyszer nélkül. Mikor szültél?
2014. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésre nem válaszoltam...ha nemrég szültél, lehet, hogy a hormonok miatt nem rendeződtek az értékeid. Mert az epepangás terhesség alatt a hormonváltozással függ össze, legalábbis anno nekem a belgyógyász ezt mondta.
2014. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 napja szultem es ma vettek labort
2014. nov. 3. 22:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy hete meg terhesen GOT 58, GPT 82, GGT 78. Mai eredményem GOT 98, GPT 199, GGT 89. Neked is ennyire megemelkedett szules utan? Mik voltak az ertekeid?
2014. nov. 3. 22:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Ráadàsueg mindig viszketek is az sem mult el! Senki semmit nem mond hiaba kerdezek! Raadàsul szoptatok is es felek babanak nehogy baja ettol, ha nalam valami baj van a verbe!
2014. nov. 3. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Szülés után nekem teljesen visszaálltak az értékeim, de én terhesség alatt gyógyszert szedtem rá. Az én értékeim SOKKAL magasabbak voltak. Valószínű, csak idő kérdése, hogy neked is visszaálljanak. A szoptatással kapcsolatban nem mondtak neked semmit?
2014. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmit! Nagyon remélem nekem is idővel elmülik, mert a viszketésen kivül panaszom nincs!
2014. nov. 4. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!