Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2011-ben valóban csak 4 órát...

2011-ben valóban csak 4 órát lehet majd gyes mellett dolgozni?

Figyelt kérdés

Múltkor olvastam erről 1 kérdést,de most már nem találom.

Hallottatok erről valamit,valóban maximalizálnák csak 4órára?Vagy csak megint valami ellen kampány a Fidesz ellen?Engem épp érintene a dolog és eléggé rosszul érintene,hiszen épp azért mennék vissza dolgozni(8órában),hogy több legyen a család bevétele,de 4órás munkával nem lenne túl sok plusz a pénztárcánkban:( Dolgozni viszont muszáj lesz,mert maga a gyes semmire nem elég.Januárban kezdjük a bölcsit,államit,de az sem kevés kiadás lesz havonta,a kaja,a csoport pénz,a tisztálkodási szerek,maga a bejárás,mert nem a szomszédban van,a gyerek könnyebben beteg lesz a közösségben a gyógyszer kiadás....stb,húúúú és még sorolhatnám.

Lehet,hogy csak álhír,de nem örülök neki.

Ti mit tudtok erről?Hallottatok valamit?

Igazából én sehol nem hallottam és nem olvastam róla csak itt.Most mi van?


2010. okt. 3. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is tettem fel ehhez hasonló kérdést,mert én is itt már hallottam róla,máshol még nem. Állítólag novemberben fogják tárgyalni a parlamentben és csak részmunkaidő mellett fog járni a gyes. Ha így lesz a férjem papíron 6 órában fog dolgozni, az ő főnöke még belemegy ilyesmibe, én multinál dolgozom.
2010. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első pontosat irt, a törvénytervezet be van terjesztve.
2010. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hol lehet olvasni erről a törvénytervezetről valamit?

Kedves utolsó tudnál linkelni valamit róla?Mert én semmit nem találok erről,csak arról írnak mindenhol,hogy visszaállítják a gyes időtartamát a gyermek 2-3 éves koráig.Engem ez nem érint,mert már 19 hónapos a gyerekem,én még az eredeti szerint kapom.Konkrétan a gyes mellett végezhető munkaidő érdekel.

2010. okt. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!