Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a babának a...

Mit kell vinni a babának a kórházba? Ruha, pelus, takaró, cumisüveg, ilyesmi?

Figyelt kérdés
Miből mennyit?
2014. nov. 5. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A vedononel es a korhaz azuleszeti osztalyan van nyomtatott lista, kerj valamelyiktol. Vagy menj be szuloszobalatogatasra, ott is adnak es kerdezhetsz is, m minden korhat mas..
2014. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a lista mindenhol más. A védőnő meg tudja mondani.

Pl nálunk csak pelus és popsitörlő kellett, minden mást adtak.

2014. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, kórháza válogatja, nekünk adtak ruhát, csak haza hozós szettet vittem, viszont kellett neki törülköző, abba csavarták szülés után...takarót adtak neki.

pelenkát vinni kellett, meg popsitörlőt, cumisüveg van nekik. bimbóvédőt vegyél tartalékba!! nekem már az első nap szétharapta a cicim és be is lázasodtam ahogy kell.

2014. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk mindent kellett vinni.pelust,popsitörlőt,ruhákat,sapit,takarót,popsikenőcsöt meg alkoholt a köldökére.ők fürdették esténkén fürdetőt nem kértek.(Egri korház)
2014. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kellett pelust vinni,adtak,en megis vittem,nagyon jol jott. Textil pelust sem kellett,vittem,nagyon kellett,ruhatnemvittem,melszivo kellett,mert mar ott begyulladt a mellem,baba meg nem tidta rendesen kiszopizni,bimbo krem kellett nagyon..
2014. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szent Imrében szültem, volt kórházi listám, de nagyon sok dolog hiányzott róla...

nem elég csak a hazavitelre ruha, 3 napra elegendőt érdemes vinni.(3-5db 52-es méret, és 1-2 nagyobb, hátha hosszú baba lesz. Az ultrahangon nálam másfél kilót tévedtek közvetlenül a szülés előtt, ugyhogy nem lehet tudni) pelenkát is egy 30-as csomagot, nekem azt sem adtak. Aztán mellszívót mindenképp, és használni is kell amennyit csak lehet, akárki akármit mondd, különben nem lesz mivel etetned, és cukrosvízzel fogják pótolni. cumisüveg nem kellett nekem, a cumit meg nem ajánlom (max később).. nem kell vele "betömni" a baba száját, inkább tedd majd mellre amikor csak lehet, hadd szívja.

ezen felül popsitörlő, popsikrém, egy csomag tenalédi extra (akkor is ha csak kevés lesz a gyermekágyi vérzés, mert sokkal kényelmesebb és puhább)+ pár mamibugyi. Vigyél laza és kényelmes hálóinget (a womensecretben láttam szoptatós hálóinget, ha előbb látom, tuti megveszem!)laza melltartó+ egy pár melltartóbetét, + kényelmes ruha, fürdéshez papucs+szobába

hazavivős ruha és takaró a babának,...

ez a pár dolog jutott eszembe.

2014. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!