Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm mindenből...

Az egyik barátnőm mindenből csak rózsaszínt vesz a kislányának. Az utolsó pólótól a tricikliig, a takaró, cipő, sapi, játékok, cumisüveg, minden! Nem túlzás ez?

Figyelt kérdés
Engem zavar, persze igazából semmi közöm hozzá. Szerintem hülyeség, és ráadásul most várja a kisfiát, az 5. hónapban van, most akkor vehet mindent újra, mert szegény kisfiú nem lehet ugye rózsaszín babakocsiban....
2012. márc. 8. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi :) énis imádom a cajaimnak a rószaszínt,de egyébként sok helyen nincs is nagy választék vagy rózsaszín,vagy kék. Ha megteheti miért ne :)
2012. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénze,hogy a kisfiúnak mindenből mást vegyen akkor tegye.Vannak olyan anyukák akik pink "mániások" Én amúgy meg szívesen vennék unisex dolgokat pl.ruhákat,de szinte csak rózsazsn van...
2012. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tényleg semmi közöd hozzá. Majd a kisfiának is szépen mindent megvesz újra, gondolom majd minden kék lesz. Ez nem árt a gyereknek, ha így tetszik neki és nyilván pénze is van rá, tegyen így. Nem értem miért zavar ez téged...Mindenki olyan ruhákat vesz a gyerekének amilyet akar. :)
2012. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség ráadásul ilyenkor anyagilag eléggé megterhelő is lesz. Nekem is egy lányom van és most született meg a kisfiam de

én előrelátó voltam és a drágább dolgokból unisex színeket választottam. Pl babakocsi,eteőszék, autósülés mind sötétkék vagy szürke. Már csak a praktikum miatt sem választottam volna rózsaszínt mert eléggé koszolódik és akkor borzasztó csúnya tud lenni föleg ha ki se jön belőle.

2012. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

a poén az, hogy nem teheti meg anyagilag, viszi az apeh a házat is..evvan szóval még az is kérdés, lesz-e új babakocsi, vagy ruhák. ezért is túlzás ez számomra, h minden rózsaszín


nekem fiam van, de szerintem rengeteg az unisex cucc. zöld, barna, piros, lila, fehér, sárga, narancs,stb... nem csak rózsaszín van meg kék.

2012. márc. 8. 20:55
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Amíg nem tőled kér pénzt rá, addig semmi közöd hozzá.

Neked nem kell úgy csinálni. Vegyél olyat a saját gyerekednek, amilyet akarsz.

Őt meg hagyd élni.... Nem mindegy neked, hogy milyet vesz?!

2012. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de mindegy, tényleg. és neked is bizonyára mindegy, hogy nekem mi nem mindegy. és miért, arra is meg van az okom. de ha nem tudsz normális hangvételű választ adni, akkor ne is válaszolj.
2012. márc. 8. 22:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát, elég unalmas és egysíkú dolog ez.
2012. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amikor a fiamat vártam, meg se fordult a fejemben, hogy olyan ruhákat vegyek neki, ami majd esetleg a következő gyereknek is jó lesz (azon egyszerű oknál fogva, hogy nem terveztem többet, csak jópár év múlvára). Nem csak fiús ruhákat vettem/veszek neki, mármint nem csupa kéket meg fiú mintásat, de ez nálam csak ízlés kérdése.

Ha lányom lenne, tuti nem vennék neki rózsaszín cuccokat, mert egyáltalán nem tetszenek, de ettől függetlenül nekem édes mindegy, hogy ki milyen hacukába öltözteti a gyerekét. Felőlem mustársárga kollekciót is vásárolhat neki, ha az anyukának az tetszik.

2012. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi jol allunk anyagilag. Nem szeretem a rozsaszint, ezert mindenbol feheret es sargat vettem. Ami jo lesz a masodiknak is. PEdig megtehetnem, hogy elajandekozom es mindenbol ujat veszek.


Kulfoldon elek. Tobb magyar baratnom is szult nemregiben. Azt veszem eszre, hogy Mo-on mindent, de mindent megvesznek egy kisbabanak feleslegesen.

Nekem nem volt pelenkazoszekrenyem, babyorom, babamerlegem es egy csomo mindenem, amit itt kulfoldon nem is "divat" (pedig ossze sem hasonlitao az eletszinvonal a ket orszag kozott).

2012. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!