Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most mit csináljak? (6 hetes...

Most mit csináljak? (6 hetes kontroll)

Figyelt kérdés
Holnapra kaptam időpontom 6 hetes kontrollra, intéztem a gyerek mellé bébicsőszt... erre tegnap megjött és elég rendesen vérzek. Ha új időpontot kérek, akkor úgy 2 hét múlva tudok menni legközelebb. Ti mit tennétek? Mennétek így vagy várnátok még?
2014. nov. 9. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem holnap reggel hívd fel őket, hogy mi a helyzet és majd megmondják, hogy baj, vagy nem.
2014. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megvizsgálnak így is,de persze komfortosabb úgy menni,hogy nincs meg.Semmi baj nem történik,ha később mész,a második gyereknél én is később tudtam elmenni,szülés után 9 héttel.
2014. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj 2 hét múlva.
2014. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy volt. Elmentem és ő meg is állapította, hogy ez már menstruációs vér, nem a tisztulós. Egyébként mindent rendben talált, még hüvelyi uh-t is csinált.
2014. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 10 hetesen mentem a 6 hetes kontrollra Persze csak azért mertem húzni, mert nem volt panaszom)

Nem volt baj.

Én 2 hét múlva mennék...

2014. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem múlt el a gyermekágyi vérzésem amikor mentem a 6 hetes kontrollra, de pont azért el akartam menni, mert nem tudtam, hogy van e valami gond és azért vérzek-e még.. megvizsgáltak úgy is hogy véreztem, nem volt gond belőle.
2014. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen mentem kontrollra, mert úgy jött ki a lépés.
2014. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgyan ezt akartam délután énis kérdezni. Nekem szerdára adott a doki időpontot. Tegnap jött meg. Végülis ha azt nézzük, szülés után is vizsgáltak mikor még véreztünk. Mindezek mellett én megkérdeztem a dokimat és mondta, hogy nincs probléma ha megyek. De ha akarom elis húzhatom.
2014. nov. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A másik meg az, hogy nem biztos, hogy 2 hétig tart a vérzés. Lehet 1 hónap is..

Előző voltam! :)

2014. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Felhívom délelőtt a dokit és lehetőség szerint megbeszélek vele egy későbbi időpontot, mert nekem ez így kényelmetlen lenne.

2014. nov. 10. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!