Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudnek meg minel...

Honnan tudnek meg minel tobbet a szules folyamatarol?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok kitol kerdezni,nincs anyukam(anyosomtol es mamamtol meg nem igazan szeretnek) szeretnek esetleg olyan irasokat,dvd-t,konyvet olvasni amibol minel tobbet megtudhatok a szules egesz folyamatarol.Szeretnek minel jobban reszt venni benne,ezalltal is segiteni a folyamatot.Valamint minel tobbet tudok egy dologrol annal kevesbe panikolok be!
2014. nov. 9. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Noll Andrea Nandu Vajúdástámogatás mindenkinek. Könyvesboltban és a neten is megvehető. Sok könyvet olvastam,de ez az egyik legjobb. Inna May Graski könyvei is fantasztikusak.
2014. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gaskin bocsi félregépeltem a vezetèknevet.
2014. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nézz a neten szülés videókat ?

és kb 40 tonna kismama könyv van

meg félkészítők a kórházban

nem szólva a netes fórumokról

vagy olvass rendszeresen GYK-t

.-DDD


személy szerint úgy gondolom h túl sok információ van ebben a témában

a szülés személyes és nincs két egyforma még egy anyánál sem

szal nincs egységes recept és mindenkinél bevált módszer

ez egy olyan dolog amit hálistennek nem lehet sablonizálni


tanács :

legyén nagyon tudatos benne

pl szülési terv !

ne hagyd h elbizonytalanítson egy vélemény

és ne olvass rémszülésekről :-D

2014. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Parentis szülőképző kisfilmeket néztem szülés előtt, fenn van a youtube-on. És egyébkét tényleg hasznos volt, hogy szülés közben nagyjából tudtam, hogy most mi történik velem éppen, és mire számíthatok. Illetve ha van/lesz fogadott szülésznőd, akkor ő is rengeteget tud ebben segíteni. Én nagyon sokat kérdeztem tőle előtte.. és közben is :).
2014. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Valamint minel tobbet tudok egy dologrol annal kevesbe panikolok be!"



Aha.. Én is ezt mondtam. Majd mikor olvastam a dolgokat akkor kezdtem igazán bepánikolni. No én néztem olyan videót is ahol épp szülnek. Nem sikitott a csaj akkor már..de sokkot kaptam úgy fél napra..


Na a videó a szüléshez képest semmi se volt.

De nagyon sok blog foglalkozik ezzel. Mindegyik mást ír, kinek milyen élménye volt. A könyv is mindig más-más emberét irja le.. Tehát valamilyen szinten közelebb leszel az igazsághoz de nem biztos.


Mikorra várod? :)

2014. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Marcius vegere vagyok kiirva!En barmilyen mutetem volt eddig vagy orvosi kezeles ugy voltam vele,minel informaltabb vagyok annal kevesbe esek ketsegbe mi fog tortenni!Es szeretnek segiteni a testemnek avval,hogy tudom mi tortenik velem eppen akkor!Neztem mar szules videokat es egyaltalan nem paraztam be tole,olvastam egy csomo velemenyt es attol sem....persze vannak dolgok amiket nem szeretnek,de ezen tul kell esni!Akarmit neztem,olvastam valahogy nem adott nekem teljes kepet az egeszrol!
2014. nov. 10. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!